01.03.2019 14:26

Limp Bizkit zagra koncert w oryginalnym składzie za jedyne 3 dolary

Grupa Limp Bizkit chce świętować z fanami rocznicę wydania płyty "Three Dollar Bill, Y'all $". Przygotowała z tej okazji wyjątkowy koncert.

Limp Bizkit
foto: Tomasz Holod/Polska Press/East News

Debiutancki album zespołu Limp Bizkit "Three Dollar Bill, Y'all $" ukazał się 1997 roku. Od tego czasu grupa stała się jedną z najpopularniejszych formacji grających rapcore i nu metal na świecie. Krążek został zarejestrowany w Indigo Ranch Studio w Malibu. Po przeszło 20 latach od premiery, grupa Limp Bizkit chce uczcić swój debiut oraz podziękować fanom za lojalność. Znaleźli na to ciekawy sposób. 

Limp Bizkit
Limp Bizkit
Przeczytaj także Teraz możesz kupić wyjątkową wodę po parówkach. Tak, taką jak z płyty „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water” Limp Bizkit

Limp Bizkit zagra koncert w oryginalnym składzie za 3 dolary

Grupa Limp Bizkit ogłosiła, że 5 marca 2019 roku odbędzie się specjalny koncert w oryginalnym składzie zespołu. Występ ma mieć miejsce w Troubadour w Los Angeles w Kalifornii. Ze względu na wyjątkowe okoliczności, czyli rocznicę wydania debiutanckiego albumu grupy "Three Dollar Bill, Y'all $" kapela umożliwiła fanom zakup wejściówek w cenie tytułowych trzech dolarów.

Koncert będzie okazją do połączenia na scenie sił Limp Bizkit z ich pierwszym basistą Samem Riversem, z którym nie grali od dawna.

Zobacz też: >>Na koncercie Limp Bizkit zawalił się dach na utworze „Break Stuff”<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Limp Bizkit