Limp Bizkit zagrał fragment najnowszej piosenki na koncercie w Paryżu [WIDEO]

08.07.2019 12:46
Limp Bizkit zagrał fragment najnowszej piosenki na koncercie w Paryżu [WIDEO] Fot. . Tomasz Holod/Polska Press/East News

6 lipca 2019 roku Limp Bizkit zagrał koncert w Paryżu. Podczas występu muzycy zaprezentowali fragment najnowszego utworu. Publiczność oszalała.

Debiutancki album zespołu Limp Bizkit "Three Dollar Bill, Y'all $" ukazał się 1997 roku. Od tego czasu grupa stała się jedną z najpopularniejszych formacji grających rapcore i nu metal na świecie. Limp Bizkit wydał ostatni album w 2011 roku. Od tamtego czasu muzycy koncertują. Grupa wystąpiła w Polsce już pięć razy. W 2009 roku w Szczecinie, w 2010 i 2012 roku w Warszawie. 2 lata później w Krakowie i w 2016 roku we Wrocławiu.

Limp Bizkit zagrał fragment nowej piosenki na koncercie

Podczas koncertu w Paryżu, który miał miejsce 6 lipca 2019 roku, zespół zaprezentował fragment kompozycji, której fani dotąd nie słyszeli. Frontman, Fred Durst oświadczył, że publiczność zasmakuje niebawem spóźnionego albumu. Okazuje się, że zespół odwiedził już nawet studio nagrań. Tak prezentuje się fragment najnowszej piosenki:

Przeczytaj także

Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się najnowsza płyta Limp Bizkit. Liczymy, że już niebawem będzie można usłyszeć singiel promujący ten album. Zespół aktywnie koncertuje i najwidoczniej wszyscy zgodnie uznali, że czas stworzyć nowy materiał.

Zobacz także: Na koncercie Limp Bizkit zawalił się dach na utworze „Break Stuff”

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.