Limp Bizkit zaprosili na scenę dzieciaka. Zaśpiewał z nimi "Break Stuff" [WIDEO]

26.05.2022 15:19
Limp Bizkit zaprosili na scenę dzieciaka. Zaśpiewał z nimi "Break Stuff" [WIDEO] Fot. PIOTR TRACZ/REPORTER/East News

Limp Bizkit na koncertach lubi się bawić nawet lepiej od publiczności - ostatnio na trasie "Still Sucks" grupa zaprosiła na scenę nie tylko członków ekipy i supporty, ale także kilkuletniego dzieciaka, który zaśpiewał z nimi "Break Stuff".

Limp Bizkit nadal ssie, ale przynajmniej gra dobre koncerty

Jednym z takich występów był ten z niedzieli 22 maja 2022 roku w Green Bay. Limp Bizkit pod koniec swojego koncertu zaprosił na scenę członków swojej ekipy, muzyków z supportujących ich zespołów, a także zaledwie kilkuletniego fana (który według komentarzy na YouTubie nazywa się Brady, ale to już wręcz nieweryfikowalny szczegół).

Polecamy

Tę atmosferę rodem z SNL, czy zakończenia "Familiady" przerwał jednak Fred Durst, który w pewnym momencie odwrócił się do DJ-a Lethala i powiedział:

Obiecałem temu młodemu mężczyźnie pewną przysługę... 

A następnie wybuchła totalna masakra - dzieciak zachowywał się na scenie jak ryba w wodzie, nie tylko śpiewając niemalże cały tekst (razem ze wszystkimi f*ckami, sh*tami i motherf*ckerami), ale także rzucając w publiczność koszulkami, ręcznikami i innymi gadżetami od zespołu. Mały gwiazdor.

Polecamy

Publika zareagowała bardzo żywiołowo i poniższe nagranie tylko utwierdza nas w żelaznym przekonaniu, że Limp Bizkit to zespół, który trzeba zobaczyć na żywo - nawet jak nie trawi się ich muzyki:

Dyskografię Limp Bizkit zamyka wydany w Halloween 2021 roku album "Still Sucks", który promuje singiel/klip "Dad Vibes". My natomiast nadal czekamy na ogłoszenie koncertu Bizkit w Polsce i liczymy, że odbędzie się to jak najszybciej.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.