11.09.2019 15:39

Lindemann podzielił się zapowiedzią nowego materiału [WIDEO]

Zobaczcie krótki teaser zapowiadający nowy utwór od projektu Lindemann.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Till Lindemann i Peter Tägtgren znany z Hypocrisy oraz Pain stworzyli w 2013 roku projekt Lindemann i w 2015 wydali debiutancki krążek "Skills in Pills". W 2018 roku wspólnie skomponowali muzykę do adaptacji sztuki "Hänsel und Gretel" oraz ruszyli w trasę promującą książkę Lindemanna "Messer". W końcu nadszedł czas na kolejny krążek Lindemanna - nowy materiał jest już nagrany oraz zmiksowany i ma ujrzeć światło dzienne w 2019 roku.  

Lindemann podzielił się zapowiedzią nowego materiału [WIDEO]

Jak na razie nie podano więcej szczegółów na temat nowego wydawnictwa. Coś jednak zaczęło się już dziać, bo projekt Lindemann podzielił się teaserem, który prawdopodobnie zapowiada nowy singiel duetu. W krótkim wideo można zobaczyć dwóch podejrzanych facetów i Petera na perkusji.

Till Lindemann
Till Lindemann
Przeczytaj także Lindemann zakończył pracę nad drugim albumem

Jeszcze pod koniec 2018 roku Till Lindemann podzielił się utworem "Mathematik" nagranym w ramach projektu Lindemann. W przeciwieństwie do materiału z debiutanckiej płyty, tym razem muzyk zdecydował się na hip-hopowe brzmienie i teksty w języku niemieckim. W utworze pojawił się raper Haftbefehl. 

Rammstein zagra w Polsce w 2020

Wokalista jest ostatnio mocno zajęty - nie dość, że wyda niebawem nowy album Lindemanna, to również promuje najnowszy krążek Rammsteina. Grupa zagra 17 lipca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Ostatnia wizyta kapeli w naszym kraju odbyła się 24 lipca 2019 w Chorzowie.

Zobacz także: Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

Tagi: Rock News Till Lindemann