Lindemann zakończył pracę nad drugim albumem

23.08.2019 16:55
Till Lindemann|undefined Fot. Tomasz Holod/Polska Press/East News

Till Lindemann oraz Peter Tagtgren zakończyli pracę nad swoim drugim wspólnym albumem studyjnym.

Lindemann to projekt założony przez Tilla Lindemanna, lidera Rammstein oraz Petera Tagtgrena z Pain i Hypocrisy. Muzycy rozpoczęli współpracę w 2013 roku, a dwa lata później opublikowali debiutancki album "Skills in Pills". W 2018 roku duet skomponował muzykę do adaptacji sztuki "Hänsel und Gretel" oraz ruszyli w trasę promującą książkę Lindemanna "Messer". Tym razem muzycy powrócili z kolejnymi dobrymi wieściami.

Lindemann zakończył pracę nad drugim albumem

Peter Tagtgren udostępnił na swoim Facebooku informację, że nowy album wspólnego projektu z wokalistą Rammstein jest już nagrany i zmiksowany. Podobno materiał ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w 2019 roku.

Przeczytaj także

Jak widać Till Lindemann nie zna słowa "odpoczynek". Muzyk aktywnie koncertuje z grupą Rammstein na pierwszej w historii kapeli trasie stadionowej, która jest wyzwaniem nawet dla profesjonalistów. Ponadto grupa muzyka wydała niedawno wyczekiwany przez fanów album, nad którym również musiał intensywnie pracować oraz kilka promocyjnych teledysków.

Rammstein wystąpi w Polsce w 2020 roku

Grupa Rammstein ostatni koncert w Polsce zagrała w 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Muzycy powrócą do naszego kraju niezwykle szybko. Zespół zapowiedział kolejny występ promujący najnowszą płytę formacji na 17 lipca 2020 roku. Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Zobacz też: Rammstein wsparł społeczność LGBT+ na koncercie w Polsce 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.