Lindemann zapowiada nowe wydawnictwo. Płyta jeszcze w tym roku

16.03.2021 13:50
Till Lindemann Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Projekt Lindemann, w który od lat zaangażowany jest wokalista grupy Rammstein - Till ma w planach kolejne wydawnictwo. Płyta ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Till Lindemann poza karierą w grupie Rammstein udziela się także w projekcie sygnowanym swoim nazwiskiem. Współpracuje w nim z producentem muzycznym Peterem Tagtgrenem. Ostatnie wydawnictwo artystów "F&M" z 2019 roku wywołało sporo zamieszania i kontrowersji.

Lindemann z nowym wydawnictwem. Kiedy premiera?

Fani projektu nie kryli żalu, kiedy niedawno muzycy zapowiedzieli zakończenie współpracy. Jednak artyści nie chcieli zostawić słuchaczy bez porządnego pożegnania. Przez ostatnie miesiące pracowali nad nowym wydawnictwem, które ma zwieńczyć ich muzyczną przygodę.

Polecamy

Płyta koncertowa upamiętniająca jeden z koncertów w Moskwie będzie dostępna w wielu wersjach. Będzie można nabyć DVD z koncertem, wydawnictwo blu-ray, wersję CD, winyle i bogatą opcję deluxe, która ukaże się w zaledwie 4 tysiącach egzemplarzy.

Premierę płyty zapowiedziano na 21 maja 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun materiału:

Preorder wydawnictwa można zamawiać już dziś za pośrednictwem oficjalnej strony projektu. Podsawową wersję DVD kupimy już za 20 euro, bardziej wymagający fani na opcję deluxe natomiast, będą musieli zapłacić nieco więcej - 115 euro. W ofercie są dostępne również pamiątkowe koszulki.

Lindemann "Live in Moscow". Tracklista

 1. Skills In Pills
 2. Lady Boy
 3. Fat
 4. Frau & Mann
 5. Ich Weiss Es Nicht
 6. Allesfresser
 7. Knebel
 8. Home Sweet Home
 9. Cowboy
 10. Golden Shower
 11. Blut
 12. Platz Eins
 13. Praise Abort
 14. Fish On
 15. Ach So Gern
 16. Gummi
 17. Steh Auf
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.