14.10.2019 16:00

Lindemann zaprezentował fragment nowego utworu oraz okładkę winyla

Till Lindemann opublikował fragment kolejnego utworu z nadchodzącej płyty. Tym razem fani mogą posłuchać, jak brzmi kompozycja "Blut".

Till Lindemann
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Till Lindemann wraz z Peterem Tägtgrenem stworzyli projekt sygnowany nazwiskiem lidera Rammsteina. W 2015 roku muzycy wydali swój debiutancki album z 10 premierowymi utworami. Mimo iż, Lindemann był ostatnimi czasy bardzo zapracowany, znalazł czas na kolejne wydawnictwo formacji.

Lindemann z nowym utworem "Blut"

Muzycy opublikowali niedawno pierwszy singiel "Steh Auf" promujący płytę "F&M". Nowy album duetu Lindemann/Tägtgren ujrzy światło dziennie już 22 listopada 2019 roku, a artyści podzielili się z fanami fragmentem kolejnego utworu, który znajdzie się na wydawnictwie:

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także „Deutschland” Rammsteina grany całą noc na budowanym stadionie. „Błąd techniczny” nie dał spać mieszkańcom

Muzycy zdradzili również, jak będzie wyglądała okładka płyty. Co ciekawe, na winylu pojawi się inna grafika, którą możecie zobaczyć poniżej:

materiały prasowe

Płyta CD w standardowej wersji jest dostępna do kupienia za 84,99 złotych, opcja deluxe to koszt 101,99 złotych. Za winyla fani Lindemanna muszą zapłacić 135,99 złotych.

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Grupa Rammstein nie pozwoli swoim fanom z Polski zbyt długo czekać na kolejny koncert. Po występie na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 2019 roku, muzycy zapowiedzieli swój powrót na rok 2020. Rammstein zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 17 lipca. Bilety na drugą część trasy koncertowej ekipy Lindemanna można nabyć w cenie od 220 do 440 złotych.

Zobacz też: Rammstein stworzył playlistę ze swoimi coverami 

Tagi: Rock News Rammstein Till Lindemann