Linkin Park, Iron Maiden, AC/DC, a teraz Metallica. Pianistka zachwyca coverami: "Niesamowite" [WIDEO]

24.03.2021 11:12
Metallica Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Pianistka z Rosji zachwyca rockowymi coverami kultowych hitów. Tym razem zinterpretowała "For Whom the Bell Tolls" Metalliki. Trudno oderwać od niej oczy.

Covery na pianinie z miłością prosto z Rosji! - tak opisała swój kanał na YouTubie artystka Gamzada, której udało się już zgromadzić przeszło 500 tysięcy subskrypcji na swoim kanale. Kobieta umieszcza w sieci covery znanych rockowych utworów w zupełnie nowych, poruszających wersjach.

Metallica: Pianistka zagrała "For Whom the Bell Tolls"

Na oficjalnym kanale Gamazdy znajdziemy jej interpretacje przebojów Iron Maiden, Pink Floyd, AC/DC, Queen czy Linkin Park. Pianistka zachwyca widzów wrażliwością i wyczuciem. Poza piękną grą kobieta dba również o oprawę wizualną swoich nagrań. Romantyczne kadry miesza z gotyckim wystrojem czy bardziej nowoczesnymi wnętrzami. Oglądają Gamazdę, mamy wrażenie, że nic co widzimy na ekranie, nie znalazło się tam przypadkowo.

Polecamy

W jej archiwum coverów gigantów rocka i metalu nie mogło zabraknąć także Metalliki. Najnowszy film opublikowany przez pianistkę na pewno spodoba się fanom zespołu Hetflielda i Ulricha.

Gamazda wzięła na warsztat utwór "For Whom The Bell Tolls" z albumu "Ride the Lightning" wydanego w 1984 roku. Jej charyzma i zapał naprawdę robią wrażenie, co można zauważyć w komentarzach pod filmem. Trudno znaleźć pośród nich jakieś nieprzychylne opinie, których zwykle nie brakuje w internecie.

Jeden z fanów nagrań pianistki pisze:

Oto wynik prawdziwej miłości do czegoś i kształtowania jej rok po roku. Prawdziwa mistrzyni swojego rzemiosła. Niesamowite.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.