Linkin Park: Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona

Joanna Chojnacka
11.01.2019 16:59
Linkin Park: Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Mark Morton z Lamb of God opublikował singiel z Chesterem Benningtonem. Mike Shinoda opowiedział wzruszającą historię związaną z utworem. 

O Linkin Park nie przestaje być głośno. Niedawno Mike Shinoda opowiedział w wywiadzie, dlaczego nie chce, żeby ludzie mówili, że Chester Bennington popełnił samobójstwo. Chwilę później muzyk tłumaczył, że członkowie grupy nigdy nie byli Illuminatami. Tym razem wokalista skomentował nową płytę Marka Mortona z Lamb of God, na której gościnnie wystąpił jego przyjaciel z zespołu

Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona

9 stycznia 2019 roku Mark Morton podzielił się singlem z nadchodzącego albumu. Na solowej płycie muzyka "Anesthetic" ma pojawić się wielu ważnych gości takich jak Jacoby Shaddix z Papa Roach, Billy Chuck z Testamentu czy Myles Kennedy. Jednak największe kontrowersje na albumie wywołuje obecność zmarłego Chestera Benningtona, który nagrał z Mortonem utwór "Cross Off". Tuż po premierze przyjaciel wokalisty, Mike Shinoda skomentował nagranie i podzielił się jednym ze swoich wzruszających wspomnień związanych ze zmarłym kolegą.

Pamiętam, gdy Chester śpiewał dla mnie ten utwór w samochodzie. Już wtedy wiedział, jak to będzie brzmiało w finalnej wersji. Był bardzo z tego zadowolony. Dobra robota Mark!

Fani Linkin Park mieli ostatnią okazję usłyszeć zespół z Chesterem Benningtonem na wokalu na koncercie w 2017 roku. Wówczas grupa odwiedziła Polskę w ramach Impact Festivalu. Na imprezie zagrał również Krzysztof Zalewski i Machine Gun Kelly.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.