08.05.2017 10:38

Linkin Park pokazał klip do „Good Goodbye”

Kapela zaprezentowała kolejny teledysk do kompozycji promującej nadchodzący album. Czy wideo jest warte grzechu?

Linkin Park pokazał klip do „Good Goodbye”
foto: kadr z wideo

„One More Light”, który pojawi się 19 maja 2017 roku można śmiało wstawić na półkę obok popowych krążków. Słuchając numeru „Good Goodbye” odnosi się wrażenie, że również półka z rapowymi albumami byłaby adekwatna dla nowej płyty Linkin Park.

Fani po usłyszeniu pierwszego singla zatytułowanego „Heavy” po prostu załamali się, bo kompozycja nie brzmiała jak numetalowy kawałek. Nic zatem dziwnego, że stworzono już covery pokazujące, jak powinien brzmieć ten numer.

Po niezbyt ciężkim „Heavy” poznaliśmy kolejne numery, jak „Battle Symphony” czy wcześniej wspomniany „Good Goodbye”, w którym pojawili się Pusha T oraz Stormzy. Do tego numeru powstał klip w reżyserii Isaaca Rentza. W teledysku Chester Bennington bierze udział w grze wrzucając piłkę do kosza. Czy wokalista da sobie radę w tych rozgrywkach?

Choć fani mają kiepskia zdanie na temat kierunku, który obrał zespół na nowej płycie, to Chester Bennington mocno przekonuje, że nie ma nic złego w nagrywaniu popowych utworów i tak naprawdę Linkin Park zawsze miał w sobie popowy pierwiastek. Kapela pierwszy raz postanowiła zaprosić do współpracy sporą liczbę gości oraz kompozytorów z zewnątrz. W tworzeniu materiału wzięli udział m.in. Emily Wright, Julia Michaels, Justin Tranter czy Ross Golan.

Posłuchajcie również, jak kawałek „Heavy” prezentuje się na żywo:

Czekamy zatem do 19 maja 2017, ale wszystko wskazuje na to, że na krążku nie będzie ani jednego numetalowego dźwięku.

Jak oceniasz klip do „Good Goodbye”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Linkin Park