Linkin Park posiada niepublikowany utwór z Chesterem Benningtonem. Zostanie wydany?

24.06.2020 16:11
Linkin Park posiada niepublikowany utwór z Chesterem Benningtonem. Zostanie wydany? Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

"Friendly Fire" to niepublikowany nigdy wcześniej utwór Linkin Park nagrany z Chesterem Benningtonem. Powstał podczas sesji One More Light.

Od śmierci Chestera Benningtona dalsza przyszłość zespołu pozostaje niepewna. Bez wokalisty kontynuowanie kariery grupy pod starą nazwą budzi wiele kontrowersji także wśród wiernych fanów kapeli. Jednak co by było, gdyby na krążku pojawił się nieodżałowany Chester?

Linikn Park ma niepublikowany utwór z Chesterem Benningtonem

Okazuje się, że jest to możliwe. Mike Shinoda zdradził, ze podczas sesji One More Light powstała cała piosenka. Utwór, którego nie słyszał jeszcze nikt poza zespołem nosi tytuł "Friendly Fire" i najprawdopodobniej jeszcze przez długi czas nie usłyszymy, jak brzmi.

Przeczytaj także

Mike Shinoda poza działalnością muzyczną jest również aktywnym streamerem na Twitchu, gdzie fani mogą oglądać jak gra w gry komputerowe. Oprócz tego wielbiciele muzyka chętnie zadają pytania ulubieńcowi na dostępnym na portalu czacie. Jedno z zagadnień jakie niedawno omówił artysta to niewydane materiały Linkin Park, które zalegają zespołowi w szufladzie.

Posłuchaj podcastu

Shinoda przyznał, że istnieją takie nagrania, a nawet jedna cała piosenka. Mowa tu o "Friendly Fire", która została napisana wspólnie z Jonem Greenem, który współpracował z grupą także podczas tworzenia "One More Light" w 2017 roku.

Shinoda przyznał, że nadal uwielbia numer, jednak gdy fan spytał, kiedy niepublikowane nagranie zostanie wydane, artysta odrzekł:

Będziesz musiał czekać latami, żeby ją usłyszeć.

Cóż, przynajmniej nie powiedział "nie".

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.