Linkin Park śpiewane przez Cartmana z "South Park" podbija sieć. Zobaczcie absurdalne wideo

02.06.2021 13:29
Linkin Park śpiewane przez Cartmana z "South Park" podbija sieć. Zobaczcie absurdalne wideo Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Niektórzy mają niezwykły, ale bardzo specyficzny talent - taką osobą jest Fernadno Ufret, który potrafi śpiewać jak Eric Cartman z "South Park". Muzyk wziął na warsztat przebój Linkin Park, a efekty zobaczycie poniżej.

Eric Cartman z South Park śpiewa Linkin Park

Okej, nie jest to Trey Parker z modulatorem głosu - to prawdziwy, żywy artysta o imieniu Fernando Ufret, który zaprezentował światu swoją akustyczną wersję "In the End" Linkin Park z... Erikiem Cartmanem na wokalu. Ufret dosłownie brzmi jak ikoniczna postać z serialu "South Park", a internet szybko docenił jego talent - wideo w ciągu 3 dni zdobyło ponad 500 tysięcy wyświetleń.

Polecamy

To nie przeciągajmy tego - poniżej możecie posłuchać "In The End" z Cartmanem na wokalu:

W odpowiedziach pod wideo możemy przeczytać m.in. pytania o to, czy Ufret przyjmuje specjalne zamówienia - pojawiły się prośby o akustyczno-cartmanowskie wersje "Psychosocial" Slipknota, "Jolene" Dolly Parton, czy... cokolwiek Snoop Dogga, Doctora Dre albo Public Enemy. Trzeba przyznać, że gatunkowy rozstrzał jest całkiem imponujący.

Polecamy

Od tamtego czasu Ufret udostępnił jeszcze jedno wideo - tym razem na warsztat wziął kolejny hit Linkin Park. Mowa tutaj o "Numb":

Jeśli chodzi zaś o oryginalnych artystów, to Linkin Park udostępnił niedawno za darmo dokument "The Making of Minutes of Midnight" z 2007 roku, aby uczcić 14. urodziny krążka "Minutes to Midnight". Wideo zobaczycie na YouTubie zespołu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.