04.10.2017 11:01

Linkin Park udostępnił klip do „One More Light” stworzony przez fanów

Obejrzyjcie, jak prezentuje się wzruszający teledysk, w którym pojawili się wielbiciele Chestera Benningtona.

Linkin Park udostępnił klip do „One More Light” stworzony przez fanów
foto: kadr z wideo

Linkin Park ma naprawdę oddanych fanów, którzy nadal mocno przeżywają samobójstwo Chestera Benningtona. Muzyk który odszedł 20 lipca 2017 roku. Wielu miłośników zespołu postanowiła w szczególny sposób pożegnać swojego idola, wystarczy wspomnieć, że polscy fani zgromadzili się pod stadionem miejskim we Wrocławiu, gdzie zespół zagrał w 2014 roku.

Całkiem niedawno Linkin Park zebrał w jednym zbiorczym wideo najbardziej wzruszające hołdy fanów, które umieścił na swoim Instagramie. W związku z odejściem frontmana zespołu tytułowy kawałek z ostatniego studyjnego krążka „One More Light” nabrał nowego znaczenia. Zespół udostępnił właśnie teledysk do tego kawałka, który stał się swego rodzaju hołdem dla Bennnigtona. Teraz natomiast pojawiło się lyric video, w którym wzięli udział fani Linkin Park. Ludzie z całego świata trzymali kartki z tekstem wzruszającej ballady.

Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo, za które odpowiada Nicola Drilling:

Utwór doczekał się również remiksu stworzonego przez polskiego fana, Pawła Zwierzchowskiego z serwisu linkinpark.pl, który zajął się przeróbką na długo przed śmiercią Benningtona i zdecydował się na szybsze zakończenie pracy, aby w ten sposób uczcić pamięć Chestera.

27 października 2017 odbędzie się specjalny koncert w Hollywood Bowl w Kalifornii. Podczas „Linkin Park And Friends Celebrate Life In Honor Of Chester Bennington” na scenie oprócz Linkin Park pojawią m.i. muzycy System of a Down, Korna, Blink-182. Będzie to pierwszy koncert Linkin Park od śmierci Chestera Benningtona.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Linkin Park