09.10.2017 10:55

Linkin Park wraz z Mercedes-AMG złożyli hołd Benningtonowi

Na samochodzie pojawiła się naklejka nawiązująca do tatuażu wokalisty. Zdjęciem auta podzielił się Mike Shinoda.

Linkin Park wraz z Mercedes-AMG złożyli hołd Benningtonowi
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Śmierć wokalisty Linkin Park nadal porusza wiele osób, o czym świadczy chociażby fakt, że całkiem niedawno powstał klip do „One More Light” stworzony przez fanów. Również w Polsce tuż po pojawieniu się informacji dotyczącej śmierci Bennigtona, miłośnicy Chestera zgromadzili się pod stadionem miejskim we Wrocławiu, gdzie zespół zagrał w 2014 roku.

Kolejną ciekawą formą złożenia hołdu muzykowi jest samochód z naklejką nawiązująca do tatuażu Benningtona. Linkin Park już wcześniej współpracował z Mercedes-AMG, natomiast wokalista kupił sobie samochód Mercedes-AMG GT-S kilka miesięcy przed śmiercią.

Mike Shinoda udostępnił tymczasem zdjęcie samochodu z wyścigu Petit Le Mans. Fani od razu mogą zauważyć, że płomienie na samochodzie są podobne do tatuażu wokalisty.

Kolejnym ukłonem w stronie Benningtona będzie specjalny koncert, który odbędzie się 27 października 2017 w Hollywood Bowl w Kalifornii. Event nazwano „Linkin Park And Friends Celebrate Life In Honor Of Chester Bennington” i na scenie oprócz Linkin Park pojawią m.i. artyści System of a Down, Korna, czy Blink-182. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Linkin Park Chester Bennington