13.10.2017 09:54

Linkin Park z Chesterem wystąpili w „Carpool Karaoke”

Zespół udostępnił odcinek Carpool Karaoke nagrany kilka dni przed śmiercią wokalisty. Sprawdźcie jak Mike, Chester i Joe śpiewają przeboje Aerosmith i Outkast.

Linkin Park z Chesterem wystąpili w „Carpool Karaoke”
foto: kadr z wideo

Carpool Karaoke podbija serca nie tylko internautów, ale i samych wykonawców. Zabawa polegająca na jeżdżeniu samochodem i śpiewaniu jest genialna w swojej prostocie. W programie występowała już Metallica, Foo Fighters czy Red Hot Chilli Peppers.

Tym razem jednak zabawa jest słodko-gorzka, ponieważ w odcinku wystąpili panowie z zespołu Linkin Park w składzie Chester Bennington, Mike Shinoda i Joe Hahn w towarzystwie znanego z „Kac Vegas” Kena Joenga. Program nagrano kilka dni przed śmiercią wokalisty zespołu, Chestera Benningtona i za zgodą rodziny i kolegów z LP został opublikowany oraz zadedykowany jego pamięci. Sprawdźcie jak panom poszło z utworami „I Don’t Wanna Miss a Thing” Aerosmith czy „Hey ya” Outkast:

Panowie bawią się świetnie biegając po ulicach, wygłupiając się z tyłu busa i śpiewając „prawdziwe karaoke". Nas wyjątkowo ujęła scena, w której Jeong śpiewa przebój Aerosmith prawie płacząc na kolanach. Widać, że zabawa podczas nagrywania była przednia i zespół złapał wyjątkowo dobry kontakt z partnerującym im aktorem.

Mimo, że Chester przyznaje w odcinku, że „był to jeden z lepszych dni” jego życia, to niestety wiemy jak sprawy się dalej potoczyły. Jednak Linkin Park stara się uhonorować śmierć swojego przyjaciela i wokalisty w najlepszy sposób jaki umieją – dzieląc się wspaniałymi chwilami z życia Chestera, jak i grając jego muzykę, która poruszyła miliony ludzi na całym świecie. Spoczywaj w pokoju, Chester.  

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Linkin Park Chester Bennington