19.05.2017 16:04

Linkin Park zagrał na dworcu kolejowym

Idziesz na peron, żeby wsiąść do pociągu...  a tutaj Linkin Park. Zobaczcie nagrania z koncertu-niespodzianki.

Linkin Park zagrał na dworcu kolejowym
foto: kadr z wideo

W podziemnych przejściach, na dworcu czy nawet w turystycznych miejscach możesz często spotkać ulicznych grajków. Nierzadko reprezentują oni naprawdę wysoki poziom i naprawdę przyjemnie jest na moment się zatrzymać i posłuchać muzyki w centrum zatłoczonego miasta.

A co, gdyby na Twoim dworcu ze sprzętem rozłożył się Linkin Park i wykonał parę swoich hitów? Niemożliwe? Do takiej sytuacji doszło na dworcu kolejowym w Nowym Jorku w ramach programów „Good Morning America” i „Jimmy Kimmel Live!”. Zespół jak gdyby nigdy nic wykonał „In The End” czy „What I've Done”.

Obejrzyjcie nagrania z tego eventu:

Podczas programu „Jimmy Kimmel Live!”, ale już na scenie zespół wykonał „One More Light” ze specjalną dedykacją dla niedawno zmarłego Chrisa Cornella.

19 maja 2017 roku światło dzienne ujrzało najnowsze wydawnictwo Linkin Park zatytułowane „One More Light”. Na płycie pojawiły się takie kawałki, jak „Heavy”, „Battle Symphony” czy „Good Goodbye”. Choć większość fanów nie podoba się nowe popowe oblicze zespołu, to Chester Bennington mocno przekonuje, że nie ma nic złego w nagrywaniu popowych kawałków. Według niego Linkin Park zawsze miał w sobie popowy pierwiastek.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Linkin Park