01.10.2015 15:58

Lipali z nowym singlem w Antyradiu

Muzycy zaprezentują pierwszy singiel z nadchodzącej płyty w programie Makaka. Co o numerze powiedział założyciel zespołu, Tomasz Lipa Lipnicki?

Lipali z nowym singlem w Antyradiu
foto: Paweł Romanowski

Premiera nowego albumu zaplanowana jest na 20 listopada 2015, ale już 1 października 2015 roku będzie można premierowo posłuchać utworu „Ludzie 1.2” w Antyradiu w programie Makaka o godzinie 22:00.

Wiemy już, jak będzie wyglądała okładka singla.

LIPALI - okladka singla

Na nowym albumie po raz pierwszy będzie można usłyszeć Romana Bereźnickiego, który dołączył do składu na wiosnę 2015 roku. Grupa postanowiła też odświeżyć swoje logo.

Na temat płyty i singla wypowiedział się Tomasz Lipa Lipnicki, założyciel zespołu:

"

Nowa płyta Lipali. Najciekawsze jest to, że z całkiem nowymi utworami, których jeszcze nie znacie. Nowe teksty o starych sprawach. Singiel wybieraliśmy głosując w ciemno, bo każda piosenka mogłaby nim być. Człowiek w całej swej okazałości z wadami i zaletami, miłujący i mordujący... a morska bryza i słońce ponad nim.  "

Grupa 1 października 2015 roku pokaże też teledysk do singla. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun klipu, który w całości będzie dostępny po programie Makaka na lipali.TV.

Zespół ma na swoim koncie już pięć albumów studyjnych. Ostatni - „3850” - ukazał się w 2012 roku. W podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie, na skrzynki wszystkich fanów, którzy zamówili poprzednią płytę bezpośrednio od zespołu na stronie www.lipali.net, trafi kod, który umożliwi pobranie cyfrowej wersji nowego singla.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Lipali