Litza miał poważny wypadek na koncercie Luxtorpedy w Rzeszowie

Maciej Koprowicz
12.02.2018 10:29
Litza miał poważny wypadek na koncercie Luxtorpedy w Rzeszowie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Koncert Luxtorpedy w Rzeszowie skończył się bardzo nieszczęśliwie dla jego lidera. Robert Friedrich trafił do szpitala.

Luxtorpeda słynie z tego, że na swoich występach daje z siebie wszystko, a jej muzycy zawsze starają się być blisko fanów. Te niezwykłe zaangażowanie czasem ma jednak swoją cenę.

11 lutego 2018 zespół występował w Rzeszowie w klubie Life House. W trakcie koncertu jego lider, Robert „Litza” Friedrich uległ wypadkowi. Muzyk wymagał hospitalizacji – okazało się, że doszło do złamania pięciu żeber.

Kochani. Piękny koncert w Rzeszowie. Sprawdzam na własnej skórze to co mówiłem podczas koncertu o sensie cierpienia. Złamanych 5 żeber w tym 1 w dwóch miejscach. Pękły tez dwa druty trzymające mostek. Jadę do szpitala w Poznaniu. Dziękuje wszystkim za wsparcie! Litza

Litza nie sprecyzował, co właściwie wydarzyło się w Rzeszowie. Jeden z fanów pod postem napisał, że Litza wychylił się ze sceny za barierkę, aby przekazać któremuś z widzów koncertową setlistę, co skończyło się upadkiem ze sceny. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.