Lokalny zespół death metalowy wspierał ludzi biegnących w maratonie [WIDEO]

06.05.2022 14:20
Lokalny zespół death metalowy wspierał ludzi biegnących w maratonie [WIDEO] Fot. zdjęcie poglądowe/Zamrznuti tonovi/Shutterstock.com

Bieganie w maratonie jest niewątpliwie trudnym zadaniem, dlatego death metalowy zespół Leprosy z Pittsburgha postanowił pomóc uczestnikom imprezy i zagrał na ulicach miasta.

Lokalny zespół death metalowy zagrał na maratonie w Pittsburghu

Jak donosi dziennikarka z Pittsburgha Stephanie Strasburg, zespół Leprosy z tegoż miasta postanowił wspomóc uczestników maratonu, grając darmowy koncert na jednej z ulic. Ich celem było oczywiście wsparcie biegających ludzi, a także przy okazji darmowa promocja dla zespołu - hej, w końcu piszemy o nich nawet my.

Polecamy

Strasburg była zachwycona tym, co widziała na ulicach Pittsburgha. Jak czytamy w jej tweecie:

Kiedy ludzie pytają mnie, czemu kocham Pittsburgh, to pokaże im to wideo, w którym lokalny death metalowy zespół (Leprosy) gra dla uczestników Maratonu na ulicy, bo woda zalała miejsce, gdzie mieli pierwotnie zagrać.

Co jest równie sympatyczne, wokalista Leprosy PJ Colligan dostał się również do gazety "Pittsburgh Post-Gazette", gdzie widnieje jego zdjęcie. Milutko.

Polecamy

Zespół zapowiedział swój występ jakiś czas temu w mediach społecznościowych, twierdząc, że "bardzo im zależy na dobrym samopoczuciu ich społeczności, ludzi i zwierzaków". Stwierdzili więc, że zmotywują uczestników biegu za pomocą ich death metalu. Logika jest jak najbardziej solidna. 

Poniżej możecie natomiast zapoznać się z jednym z kawałków grupy:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.