13.03.2019 12:18

Lubisz obrzydliwe filmiki? Zobacz gitarę pełną robaków [WIDEO]

Serce się kraje, gdy widzi się tak zapuszczoną gitarę...

Gitara pełna robaków
foto: kadr z wideo

Trudno wytłumaczyć, dlaczego ludzie lubią oglądać wstrętne nagrania - wyciskanie pryszczy, usuwanie woskowiny z uszu i inne obrzydlistwa. Jakimś cudem obserwowanie takich paskudnych rzeczy sprawia nam przyjemność i w internecie znajduje się sporo tego typu nagrań, które cieszą się niezwykle ogromną popularnością.

Gitara pełna robaków

Brzydzicie się robakami, które zobaczycie w owocach? Nikt nie lubi, gdy okazuje się, że w właśnie ugryzionym jabłku rusza się coś obślizłego. Inaczej sprawa wygląda, gdy oglądamy wideo - wtedy jesteśmy bezpieczni, bo przecież w żaden sposób nie jesteśmy w stanie dotknąć robaczka. 

Zagraj na roztrzaskanej gitarze
Zagraj na roztrzaskanej gitarze
Przeczytaj także Zagraj na roztrzaskanej gitarze

W poniższym nagraniu pokazano starą, zniszczoną gitarę. Oczywiście każdemu muzykowi na taki widok pęka serduszko, ale na tym nie koniec historii - okazuje się, że w środku instrumentu znajduje się ogromna ilość robaków, które niszczą gitarę od środka.

Nagranie może wywołać u niektórych gęsią skórkę, ale mimo to cieszy się dużym zainteresowaniem i ma już ponad 800 tysięcy wyświetleń.

Wideo zostało udostępnione przez warsztat, który zajmuje się reperowaniem gitar. W przypadku tego instrumentu załoga będzie musiała sporo się namęczyć, bo gitara jest w opłakanym stanie. Zadziwiające, że ktoś tak bardzo zaniedbał ten instrument...

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele