Ludzie twierdzą, że dziura w asfalcie wygląda jak... Paul McCartney

Joanna Chojnacka
17.01.2019 11:45
Ludzie twierdzą, że dziura w asfalcie wygląda jak... Paul McCartney Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jedna z dziur na drodze w Blackburn w Anglii przypomina kierowcom Beatlesa, Paula McCartneya. Porównali uszkodzenie drogi do okładki "Rubber Soul".

Kiedy w zimie przychodzi czas na odwilż i topnieje śnieg, na światło dzienne wychodzą kolejne uszkodzenia asfaltu. Zniszczone drogi pełne dziur to nie tylko problem, który spotkamy w Polsce. Z podobnymi warunkami jazdy borykają się między innymi Anglicy. Jak podaje lep.co.uk, w 2016 roku władze Wielkiej Brytanii odnotowały 1 088 965 dziur w drogach. Kierowcy stracili już nadzieję, że sytuacja się poprawi, dlatego zaczęli z niej żartować. Stwierdzili, że jedna z dziur, którą mijają wygląda jak znany Beatles.

Dziura w drodze wygląda jak Paul McCartney

Jeden z użytkowników Facebooka zauważył, że dziura na drodze w Blackburn wygląda jak Paul McCartney

Definitywnie go widzę w tej dziurze, wygląda jak animowany Paul z kreskówek Beatlesów. Nawet są jego charakterystyczne włosy! To Paul z 1965 roku. Lol.

dziura paul mccartney Fot. Twitter/HighwaysOnline

Fakt, po dokładniejszym obejrzeniu zdjęcia można zauważyć żwir, który otacza dziurę i wygląda podobnie do niegdysiejszej fryzury McCartneya. Pojedyncze kamienie przez przypadek ułożyły się w jego brwi, oczy, usta i nos. Po opublikowaniu artykułu o uszkodzonych drogach w "Lancashire Evening Post" w sieci pojawiły się żartobliwe sugestie, że dziura zmienia się powoli w okładkę "Rubber Soul" The Beatles z 1965 roku. 

rubber soul Fot. foto: Amazon
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.