Lunatic Soul prezentuje nowy klip
Redakcja
30.09.2014 11:44
Lunatic Soul prezentuje nowy klip Fot. materiały prasowe

Miłośnicy solowego projektu wokalisty Riverside odliczają dni do pojawienia się albumu "Walking on a Flashlight Beam", wyczekiwanie umila klip... 

"Shutting Out The Sun" to utwór, który na pewno pojawi się na najnowszym krążku zespołu Lunatic Soul. Kompozycja nawet doczekała się obrazka...

Płyta w Polsce ukaże się 6 października, tydzień przed ogólnoświatową premierą. Na 4. studyjnym albumie znajdą się blisko 64 minuty premierowej muzyki podzielonej na 9 kompozycji.

Mariusz Duda opowiada:

"Walking On A Flashlight Beam", czyli „Spacerując po promieniu latarki”, to tytuł za którym kryje się życie w świecie wyobraźni, życie w stworzonym przez siebie miejscu, wymyślonym. Można bujać w obłokach, można myśleć o niebieskich migdałach, można też spacerować po promieniu latarki. To historia o samotności z wyboru. Inspirowana życiem osób wycofanych z życia społecznego, alienujących się przed światem, mających w swoich pokojach - nawet w dzień przy pełnym słońcu - zasłonięte okna, żaluzje. Takie osoby z reguły otaczają się książkami, filmami, grami, wytworami wyobraźni innych ludzi. Temat samotności i zamknięcia się w świecie fikcji od dawna się przewijał w moich tekstach, ale teraz po raz pierwszy postanowiłem stworzyć o tym cały album.

Płyta dostępna będzie w wersji CD + DVD. Na bonusowym krążku DVD znajdzie się film dokumentalny o procesie powstawania płyty.

Tracklista:

  1. Shutting Out The Sun (08:40)
  2. Cold (06:58)
  3. Gutter (08:42)
  4. Stars Sellotaped (01:34)
  5. The Fear Within (07:10)
  6. Treehouse (05:31)
  7. Pygmalion’s Ladder (12:02)
  8. Sky Drawn in Crayon (04:58)
  9. Walking on a Flashlight Beam (08:11)

Dyskografię Lunatic Soul zamyka krążek "Impressions" z 2011 roku. 

Redakcja Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.