25.09.2020 10:19

Luxtorpeda spotka się z fanami z okazji Dnia Polskiej Muzyki

1 października z okazji premiery płyty oraz Dnia Polskiej Muzyki z fanami spotka się grupa Luxtorpeda. Muzycy odpowiedzą na pytania dotyczące nowego wydawnictwa.

Luxtorpeda
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Już 1 października będziemy obchodzić Dzień Polskiej Muzyki. Wówczas o wiele chętniej włączamy w domowym zaciszu polskich wykonawców, a święto ma na celu promować i wspierać rodzimy rynek muzyczny. Wykonawcy z naszego kraju cieszą się dużym uznaniem często także za granicą. Co ciekawe, jednym z najbardziej docenianych gatunków muzycznych tworzonych przez Polaków jest muzyka ekstremalna.

Luxtorpeda spotka się z fanami w Dniu Polskiej Muzyki

W tym roku święto polskiej muzyki zbiegło się z premierą najnowszego albumu grupy Luxtorpeda „Anno Domini MMXX”. Z tej okazji 1 października odbędzie się specjalne spotkanie z zespołem organizowane przez sieć sklepów Empik. Rozmowę z muzykami poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, jednak pytania swoim ulubieńcom będą mogli zadać również fani.

Luxtorpeda
Luxtorpeda
Przeczytaj także Luxtorpeda wyda nowy album. Kiedy premiera "Anno Domini MMXX"?

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa spotkanie z Luxtorpedą odbędzie się online. Muzycy punktualnie o 18.00 pojawią się na Facebooku Empiku. Chociaż zwykle podobne wydarzenia są organizowane stacjonarnie, dzięki takiej formule, będą mogły dotrzeć do znacznie szerszej publiczności.

Zespół zapowiada, że podczas spotkania opowie o nowym brzmieniu oraz pracy nad materiałem w studiu OKOLITZA.

Luxtorpeda
Luxtorpeda
Przeczytaj także Grupa Luxtorpeda rezygnuje z ważnego koncertu. Powód? Zagra na nim grupa łączona z nazizmem
Tagi: Rock News Luxtorpeda