25.02.2016 17:13

Luxtorpeda zaprezentowała demo z 4. studyjnego albumu

Już niedługo pojawi się nowa płyta zespołu. Czego należy spodziewać się po tym wydawnictwie?

Luxtorpeda zaprezentowała demo z 4. studyjnego albumu
foto: facebook.com/LUXTORPEDA

Fani nie muszą już dłużej czekać na kolejny album kapeli. W 2015 roku pojawiła się „EPka” Luxtorpedy, zaś równo dwa lata po ukazaniu się „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki” zespół wyda kolejny studyjny krążek. 1 kwietnia 2016 roku światło dzienne ujrzy płyta zatytułowana „MYWASWYNAS”.

Już od jakiegoś czasu zespół podsyca apetyt fanów co rusz udostępniając nagrania i zdjęcia z procesu powstawania albumu. Kapela opublikowała krótki filmik, w którym pokazała, jak rejestrowano chórki do tytułowego numeru.

Zespół wsparli goście z LuxForum oraz Wojciech Grzyb:

Teraz możemy posłuchać również wersję demo tego utworu:

Sam zespół skomentował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że ten utwór świetnie nadałby się podczas Przystanku Woodstock, gdzie chór tworzyłby 500-tysięczny tłum i trzeba przyznać, że muzycy mają rację.

Kapela ujawniła grafikę swojego nadchodzącego wydawnictwa:

foto: materiały prasowe

Obejrzyjcie również nagranie, które udostępnił zespół pokazując, jak idzie praca nad nowym krążkiem:

Fanom nie pozostaje nic innego, jak cierpliwe odliczanie czasu do premiery „MYWASWYNAS”. Jak na razie nie wiadomo, jak będzie prezentować się tracklista. Ci, którzy będą chcieli zobaczyć kapelę na żywo, mogą wybrać się na najbliższe koncerty kapeli, które startują w marcu 2016 roku w Krakowie. Kto wie, może podczas tych występów zespół zaprezentuje już premierowy materiał?

Wyczekujecie nowego wydawnictwa od Luxtorpedy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Luxtorpeda