Łydka Grubasa prezentuje nowy, szalony teledysk. O czym opowiada "Ona mówi"?

11.06.2021 17:09
Łydka Grubasa prezentuje nowy, szalony teledysk. O czym opowiada "Ona mówi"? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Łydka Grubasa nagrała nowy teledysk. Zobacz, jak wygląda klip do "Ona mówi", utworu pochodzącego z "Socjalibacji", ostatniego LP zespołu.

Zespół Łydka Grubasa przyzwyczaił nas do szyderczych piosenek i groteskowych teledysków z dużą dawką humoru i dystansem do podejmowanego tematu.

Łydka Grubasa nagrała nowy teledysk

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach.

Polecamy

Łydka nigdy nie bała się tematów wzbudzających silne emocje, a czasem i kontrowersje. Jak podkreśla Bartosz "Hipis" Krusznicki, wokalista grupy, wypaczone, zbyt dosłowne rozumienie utworów nierzadko owocowało wycelowanym w stronę zespołu hejtem.

Byliśmy już okrzykiwani antysemitami, niepolakami, ateuszami, islamofobami, homofobami – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tym razem przylepiono nam łatkę feministów. Czasy się zmieniają, dzisiaj He-Man ma problem z jedną pompką, a jaskiniowiec nie wie, za który koniec złapać maczugę. Kobiety za to przeszły niesamowitą ewolucję- dzisiaj to one tatuują się po brwi i zapijają gorzałę benzyną. Bohater naszego teledysku na własnej skórze przekona się, co prezentuje sobą dzisiaj piękniejsza połowa ludzkości. Vivat, baby!

- mówi Hipis.

Zobacz wideo Łydki Grubasa do "Ona mówi"

Teledysk do piosenki  "Ona mówi" powstał w kilku nietypowych lokacjach, a podczas zdjęć w ruch poszły gadżety na pozór niemające zbyt wiele wspólnego z udaną randką.

Łydka Grubasa wyrusza w trasę. Daty, miejsca, bilety

Wierni fani kapeli nazywający się "Armią Łydki Grubasa" nie odpuszczają żadnej okazji, by zobaczyć swoich idoli na żywo i dobrze się pobawić. Sprawdźcie, czy grubas pokazał łydkę, a Hipis zabłysną przed publicznością swoją lupą. Kolejne okazje, by zobaczyć prekursorów cebulowego metalu na żywo, nadarzą się już wkrótce.

  • 12.06 Kraków - Studio + Transgresja
  • 18.06 Zabrze - CK Wiatrak + Transgresja
  • 4.07 Wrocław - 3Majówka
  • 9.07 Poznań - Skwer Play + Transgresja
  • 10.07 Warszawa - Gramy doWoli + Transgresja
  • 16.07 Sułomino - Piknik Western
  • 17.07 Dąbie k. Zielonej Góry + Transgresja
  • 20.08 Gliwice - Arena Gliwice + Transgresja
  • 21.08 Cieszanów - CieszFanów Festiwal

Zobacz również: Koncerty, które odbędą się w Krakowie w 2021 roku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.