Łydka Grubasa prezentuje nowy, szalony teledysk. O czym opowiada "Pinokio"? [WIDEO]

12.03.2021 17:08
Łydka Grubasa Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Łydka Grubasa nagrała nowy singiel i teledysk. Zobacz, jak wygląda szalony klip do piosenki "Pinokio".

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach.

Łydka Grubasa z nowym singlem i teledyskiem

Zespół Łydka Grubasa zaprasza na premierę swojego teledysku. "Pinokio" to rezultat szybkiej sesji studyjnej, którą Łydka odbyła pod koniec zeszłego roku. W jej trakcie panowie z zespołu zarejestrowali trzy piosenki, z których pierwszą właśnie prezentują swoim fanom.

Podczas obserwacji tego, co dzieje się w Polsce i na świecie, urosło w nas sporo ciśnienia. Przekuliśmy tę parę w dźwięk. Wyszło na tyle dobrze, że zameldowaliśmy się w studiu Hertz. Rezultat jest ostry i bezkompromisowy. Namnożyło nam się Pinokiów z coraz dłuższymi nochalami, które z każdym dniem bardziej zasłaniają nam prawdę. Nie lubimy być tymi nosami poszturchiwani, stąd i pomysł na kawałek. Teledysk jest minimalistyczny, ale bardzo dynamiczny – zapraszamy do oglądania, będzie zaskoczenie.

- mówi Bartosz "Hipis" Krusznicki, wokalista.

Polecamy

Bardzo nas cieszy, że kultura ma szansę wrócić do działania na tyle, na ile to możliwe. Chociaż nie jest łatwo, organizujemy koncerty na 50% publiczności, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Branża jest w rozsypce i dużo czasu zajmie poskładanie wszystkiego do kupy, ale Łydka jest już gotowa na głośne, donośne granie. Mamy wielką nadzieję na powrót do koncertowania i na to, że nie będziemy musieli nic odwoływać w ostatniej chwili. Liczymy też na wsparcie Publiczności, która, jak widzimy po sprzedaży biletów, jest głodna koncertów, i którą serdecznie zapraszamy na nasze występy. Zapewniamy, że będzie bardzo miło, ale i bezpiecznie.

- mówi nam Marcin Koćmierowski, manager zespołu.

Łydka Grubasa - najbliższe koncerty

Zespół będzie można zobaczyć na żywo już niebawem. Łydka Grubasa zagra trzy koncerty:

  • 20.03 Łódź
  • 26.03 Biłgoraj
  • 27.03 Kraków

Zobacz również: Scarlxrd, twórca "soundtracku do apokalipsy", wraca do Polski w 2021

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.