Oto kolejny polski artysta, który zagra koncert MTV Unplugged

30.03.2021 14:52
Gitara akustyczna Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Wiadomo już, który polski artysta zagra koncert bez prądu. Jesteście ciekawi kolejnego występu w ramach MTV Unplugged?

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których muzycy prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Również polscy artyści, tacy jak Kult, Kayah czy Hey nagrali swoje koncerty bez prądu. Kto dołączy do tego grona?

Polecamy

MTV Unplugged: Oto kolejny polski artysta, który zagra akustyczny koncert

Jak podaje allaboutmusic.pl, wiadomo już, który artysta nagra kolejny koncert w ramach MTV Unplugged. Okazuje się, że akustyczny występ zagra Krzysztof Zalewski. Muzyk już raz pojawił się na MTV Unplugged, gdy został zaproszony na scenę przez Brodkę. Duet zagrał akustyczną wersję "Syberia".

Jak na razie nie podano daty koncertu Zalewskiego, nie znamy też żadnych szczegółów dotyczących jego występu. Na pewno jednak artysta zagra swoje piosenki z ostatniej płyty "Zabawa" z 2020 roku. Kto wie, może muzyk ponownie połączy siły z Brodką na scenie?

Polecamy

Przypomnijmy, że pierwszy akustyczny koncert w MTV zagrał Jethro Tull w 1987 roku. Pomysł na cykl koncertów pojawił się później w głowach producentów Roberta Smalla i Jima Burnsa oraz kompozytora Julesa Sheara. MTV Unplugged wystartował w 1989 roku i cieszył się prawdziwą popularnością w latach 90., a sporo płyt z zapisem występów rozchodziło się jak świeże bułeczki. Projekt nadal jest kontynuowany i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.