29.05.2018 14:56

Mac DeMarco zatańczył do utworu Michaela Jacksona w stroju wielkiego indyka

Kanadyjski wokalista wystąpi w 2018 w Warszawie. Ciekawe, czy polskiej publiczności też zaprezentuje się w stroju przerośniętego indora...

Mac DeMarco zatańczył do utworu Michaela Jacksona w stroju wielkiego indyka
foto: Justin Ng/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS, Pixabay

Memorial Day to jedno ze świąt państwowych w Stanach Zjednoczonych. Obchodzi się je w ostatni poniedziałek maja. To dość poważne święto, bo upamiętnia amerykańskich żołnierzy walczących za swój kraj, ale Amerykanie i tak traktują dzień wolny jako okazję do relaksu i zabawy.

Mac DeMarco, znany wokalista indierockowy postanowił świętować w bardzo niecodzienny sposób. Party przy basenie to typowy dla Amerykanów sposób spędzania wolnego czasu, ale ilu z nich przebiera się przy tej okazji w strój… oskubanego z piór indyka? Być może Macowi Memorial Day pomylił się ze Świętem Dziękczynienia –  artysta urodził się wszak w Kanadzie. A może po prostu ma duże poczucie humoru?

Za tą drugą opcją przemawia również fakt, że Mac postanowił zatańczyć w indyczym stroju do przeboju Michaela Jacksona. Tłem do jego drobiowych popisów jest utwór „Rock With You” z kultowego albumu Jacksona, „Off The Wall”. Zobaczcie sami:

Met Gala – „Fuck The Toronto Raptors”

O sarkastycznym poczuciu humoru Maca DeMarco świadczy również jego najnowszy utwór, podpisany wyjątkowo nie jego nazwiskiem, a nazwą jego okolicznościowego zespołu Met Gala. Wydana 8 maja 2018 jako strona B singla „Red Carpet 7 Inch” piosenka „Fuck The Toronto Raptors” to najwyraźniej ironiczny komentarz do wyników drużyny Toronto Raptors w koszykarskiej lidze NBA. Dzień wcześniej zespół odpadł z rozgrywek play-off po czterech porażkach z Cleveland Cavaliers. Na stronie A znalazł się kawałek „She's My Sweet”.

Mac DeMarco – koncert w Polsce

Mac DeMarco jeszcze w tym roku zagra koncert naszym kraju. Kanadyjczyk wystąpi 19 października 2018 w Warszawie w klubie Progresja

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Michael Jackson