Macaulay Culkin opowiedział po latach o swojej przyjaźni z Michaelem Jacksonem

12.02.2020 13:17
Macaulay Culkin opowiedział po latach o swojej przyjaźni z Michaelem Jacksonem Fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda "Kevina samego w domu", Macaulay Culkin po raz kolejny opowiedział o tym, co łączyło go z Królem Popu.

Macaulay Culkin znany z kultowego filmu świątecznego "Kevin sam w domu" przyjaźnił się z Michaelem Jacksonem w wieku 9 lat. Aktor był jednym z młodych chłopców, z którymi Król Popu utrzymywał bardzo bliski kontakt i wielokrotnie zapraszał do swojej posiadłości.

Macaulay Culkin o przyjaźni z Michaelem Jacksonem

W 2003 roku Culkin zeznał w procesie, że Jackson jest niewinny postawionym mu zarzutom. Muzyk odpowiadał przed sądem za molestowanie seksualne nieletnich, jednak aktor zeznał, że oskarżenia są "absolutnie śmieszne". Po premierze filmu "Leaving Neverland" wątpliwości wobec Jackosna powróciły.

Przeczytaj także

Culkin ponownie wstawił się w wywiadach za swoim przyjacielem. Podkreślił, że żadna z historii opowiedzianej w produkcji HBO nie powtórzyła się w jego przypadku.

W jednym z ostatnich wywiadów dla "Esquire", aktor po raz kolejny obronił Michaela Jacksona:

Nigdy nic mi nie zrobił. Nigdy nie byłem świadkiem, kiedy robi coś niepokojącego. Dzisiaj nie miałbym żadnych powodów, żeby o tym nie opowiedzieć.

Facet odszedł. Jeśli mógłby istnieć dobry moment na wyjawienie jakichś szczegółów, to trwa on teraz. Gdybym miał coś do powiedzienia, zrobiłbym to bez wahania. Ale nie zrobię, bo nic złego nie miało miejsca.

Gwiazda "Kevina samego w domu" przyznała również, że ich przyjaźń z Jacksonem od premiery "Leaving Neverland" jest nieustannie kwestionowana.

Zobacz też: Fan, który zmienił nazwisko na Michael Jackson, chce wrócić do starego nazwiska po obejrzeniu "Leaving Neverland" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.