30.01.2018 10:27

Machine Head miał wypadek na trasie koncertowej

Muzycy w zespołowym busie przeżyli chwilę grozy, spowodowaną wpadnięciem na ciężarówkę. Incydent został zarejestrowany przez kamerę samochodową.

Machine Head miał wypadek na trasie koncertowej
foto: Justin Ng/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Zespół Machine Head może mówić o sporym szczęściu – albo o tym, że ma doskonałego kierowcę. Niewiele brakowało, a ich zespołowy bus uległby bardzo niebezpiecznemu wypadkowi drogowemu.

Grupa Robba Flynna jest obecnie w trasie po Stanach Zjednoczonych – aktualnie przemierzają drogi Teksasu. Na jednej z nich o mało co nie wpadli na ciężarówkę, która wykonała zaskakujący manewr.

Przygodę zespół zrelacjonował na swoim Twitterze.

"

STRASZNY WYPADEK BUSA
Wszyscy są bezpieczni.
Ledwo ominęliśmy ciężarówkę, która ominęła zjazd z drogi i zawracała w stronę ruchu.

Nasz bus wpadł w poślizg. Zbiło się lustro i okno Byrona. Wszyscy, którzy wtedy spali przerazili się jak cholera, ale nikt nie został ranny! "

Do posta Machine Head dołączył także film wideo, nagrany rejestratorem jazdy. Pojazd zespołu zatrzymał się dosłownie w ostatniej chwili  - brawa dla kierowcy za zachowanie zimnej krwi:

Machine Head promuje swój dziewiąty studyjny album, „Catharsis”. Płyta zapowiadana utworem „Beyond The Pale” ukazała się 26 stycznia 2018.

Robb i spółka mieli więcej szczęścia niż kanadyjski zespół Panzerfaust, który w listopadzie 2017 wpadł do pokrytego lodem strumienia.

Maciej Koprowicz
Tagi: Machine Head Rock News