11.10.2019 12:58

Machine Head opublikował nowy utwór z Voggiem z Decapitated w składzie

Zespół Machine Head podzielił się z fanami nową kompozycją. W kawałku "Do or Die" usłyszymy także Wacława Vogga Kiełtykę z Decapitated.

Machine Head
foto: kadr z wideo/Machine Head

Grupa Machine Head koncertuje aktualnie w ramach trasy z okazji 25-lecia wydania debiutanckiej płyty "Burn My Eyes". Występy to prawdziwa gratka dla fanów grupy. Muzycy pojawiają się na scenie w oryginalnym składzie zespołu. Do Flynna i Jareda MacEachern dołącza Logan Mader oraz Chris Konotos. W zaszczytnym gronie miał okazję znaleźć się także gitarzysta Decapitated.

Machine Head i Vogg z Decapitated - "Do or Die"

Wacław Vogg Kiełtyka udostępnił niedawno na swoim Facebooku nagranie z hotelu, na którym jammuje z Robbem Flynnem. Okazało się, że to zapowiedź dołączenia gitarzysty Decapów do składu Machine Head. Muzyk poza występami na żywo z ekipą Flynna miał również okazję zagrać w najnowszym klipie zespołu, który właśnie doczekał się premiery. 

Covan
Covan
Przeczytaj także Były wokalista Decapitated sparaliżowany po wypadku potrzebuje pomocy. Powstała zbiórka na rzecz Covana

Gitarzysta Decapitated wraz z Machine Head nagrali utwór "Do or Die", który został wydany wraz z teledyskiem. Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Machine Head w Polsce w 2019 roku

Grupa Machine Head wystąpi w ramach jubileuszowej trasy po Europie także w Polsce. Muzycy zagrają wraz z Wacławem Voggiem Kiełtyką już 18 października 2019 roku artyści odwiedzą gdański Klub B90, a dzień później wystąpią w warszawskiej Proximie. 

Zobacz też: Para została wyrzucona z koncertu Machine Head, bo uprawiała seks pod barierkami 

Tagi: Rock News Decapitated