Maciej Maleńczuk w nietypowym duecie. Muzyk nagrał utwór z Nataszą Urbańską [WIDEO]

31.03.2021 09:45
Maciej Maleńczuk Fot. Michal Wozniak/East News

Maciej Maleńczuk pojawi się na nowej płycie Nataszy Urbańskiej. Piosenkarka opublikowała trzeci singiel z krążka z zaskakującym duetem.

Natasza Urbańska od 1993 roku jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Jednak artystka próbuje swoich sił także jako aktorka filmowa i serialowa. W 2014 roku zaskoczyła słuchaczy singlem "Rolowanie", który promował jej drugą płytę. Zarówno klip jak i sama kompozycja była ostro krytykowana przez recenzentów i fanów artystki.

Maciej Maleńczuk i Natasza Urbańska w utworze "Psie Łzy"

Teraz Urbańska powraca odmieniona z trzecim krążkiem, który również może zaskoczyć niejednego odbiorcę. Tym razem piosenkarka postawiła na nieco subtelniejszy i bardziej minimalistyczny przekaz niż nowomowa i taniec z umywalką, które pamiętamy sprzed 7 lat.

Trzeci singiel promujący nowe wydawnictwo Urbańskiej to "Psie łzy". Tekst do piosenki napisał sam Maciej Maleńczuk, który występuje w klipie do utworu i śpiewa w nim swoje zwrotki. Za czarno-biały teledysk w retro klimacie odpowiada Maciej Nowak.

Efekt pracy zaskakującego duetu możecie zobaczyć poniżej:

Jak głosi oficjalna zapowiedź krążka Nataszy Urbańskiej, artystka wyda płytę własnym sumptem. Piosenkarka, chcąc zostać niezależna, będzie swoim wydawcą i współtwórcą muzyki.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.