19.02.2019 15:46

Mały chłopiec szaleje przy Hatebreed, a jego siostra ma tego dosyć

Chociaż są rodzeństwem, to mocno się różnią. Rodzice musieli mocno się uśmiać, gdy puścili piosenkę Hatebreed w samochodzie i zobaczyli swoje dzieci w akcji.

dziecko słucha metalu
foto: kadr z wideo

Wychowanie dzieci nie jest wcale łatwe, ale już od najmłodszych lat trzeba być dla nich wzorem i słuchać tylko dobrej muzyki. Jeżeli rodzice są fanami metalu, to jest duże prawdopodobieństwo, że również kolejne pokolenie będzie sięgać po właśnie takie dźwięki. W końcu dzieciaki bacznie obserwują swoich rodziców i ich chętnie naśladują. Jeżeli od maleńkości będą słuchać metalu, to przyzwyczają się do takiej muzyki i będą swoich rówieśników męczyć ostrymi piosenkami.

Mały chłopiec szaleje przy Hatebreed

Nie zawsze jednak nauka się udaje i przykładem jest chociażby to rodzeństwo, które zostało nagrane przez swoich rodziców. Syn fanów Hatebreed uwielbia metal i jeżdżąc z rodzicami samochodem chętnie łupie głową w rytm mocnych brzmień. Co ciekawe, dzieciak zna nawet tekst piosenki "I Will Be Heard" i ma aż wypieki z zadowolenia, gdy słyszy swój ulubiony kawałek.

4-letnia fanka Slayera
4-letnia fanka Slayera
Przeczytaj także 4-letnia fanka Slayera rozpłakała się, bo nie zobaczy koncertu ulubionej grupy

Inaczej jednak sytuacja wygląda z jego siostrą, która nie może znieść metalu i przewraca oczami, gdy widzi swojego brata cieszącego się z piosenki Hatebreed.

Dzieci w metalowych coverach

Myśleliście, że małe dzieci słuchają tylko kołysanek i infantylnych piosenek? Maluchy już od najmłodszych lat cenią sobie dobre riffy i chętnie uprawiają headbanging do metalowych hitów. Co ciekawe, dzieci zakładają nawet własne zespoły i grają chociażby thrashmetal nie gorzej niż profesjonalne grupy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Hatebreed