Mały chłopiec zaśpiewał hit Panic! At The Disco na karaoke. Zespół zareagował na wideo

Joanna Chojnacka
23.01.2019 16:06
Mały chłopiec zaśpiewał hit Panic! At The Disco na karaoke. Zespół zareagował na wideo Fot. kadr z wideo/Fueled By Ramen

Młody fan grupy Panic! At The Disco spróbował swoich sił w repertuarze idoli. Zaśpiewał na karaoke hit "I Write Sins The Sins Not Tragedies".

W sieci można znaleźć wiele coverów grupy Panic! At The Disco, najczęściej interpretowany przez innych artystów numer z dyskografii zespołu to zdecydowanie "I Write Sins The Sins Not Tragedies", który przyniósł im popularność. Wokalista zespołu od momentu wydania pierwszego albumu formacji "A Fever You Can't Sweat Out" eksperymentuje z gatunkami, a ostatnio wyznał, że marzy mu się granie metalu. Jednak takiej wersji swojego utworu jeszcze pewnie nie słyszał.

Chłopiec zaśpiewał utwór Panic! At The Disco na karaoke

Na Twitterze pojawiły się filmy z małym chłopcem śpiewającym Panic! At The Disco w roli głównej. Chociaż dzieciak nie ma wybitnego głosu i rzadko trafia w tonację, jego zapał i entuzjazm robi wrażenie. Kiedy zaczyna śpiewać "I Write Sins The Sins Not Tragedies" z repertuaru ulubionej kapeli, szybko dołączają do niego inne dzieci. 

Urocze nagranie chłopca zauważył sam zespół, który udostępnił wideo i podpisał je słowami:

To skarb narodowy, nie zasługujemy na coś takiego. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.