20.08.2019 15:12

Mały fan Foo Fighters tańczy na koncercie ulubionego zespołu [WIDEO]

Podczas koncertu Foo Fughters w Belfaście muzycy zaprosili na scenę 5-letniego fana. Chłopiec skradł serca publiczności.

Foo Fighters
foto: PAWEL SKRABA/REPORTER

Muzyka rockowa nie zna ograniczeń wiekowych, a na koncertach rockowych legend widzimy zwykle przekrój kilku pokoleń. Jeden z koncertów Foo Fighters skradł pięcioletni Taylor, który wszedł na scenę i zaczął tańczyć do utworu "All My Life".

Foo Fighters: Mały fan zatańczył na scenie podczas koncertu

Mama małego Taylora, Nikki opowiedziała:

"

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszego synka. Nadal jesteśmy w szoku. Kiedy nasza rodzina to zobaczyła, nie nadążałam odbierać telefonów. Nawet jego imię nie jest przypadkowe. Nazwaliśmy go na cześć Taylora Hawkinsa, dlatego musieliśmy, jak najszybciej zabrać małego na koncert. "

Foo Fighters
Foo Fighters
Przeczytaj także Foo Fighters zamierza wydać nowy album w 2020 roku

Film, na którym widzimy tańczącego malucha trafił na Twittera prezentera Stuarta Robinsona i zrobił prawdziwą furrorę. 

"All My Life" to utwór promujący czwarty album Foo Fighters "One by One" z 2002 roku. Kompozycja zdobyła nagrodę Grammy, a magazyn "Q" umieścił ją na liście 100 najlepszych numerów gitarowych. Dave Grohl zdradził w jednym z wywiadów, że piosenka miała pierwotnie trafić na album w wersji instrumentalnej. Kawałek pojawił się między innymi w filmie "Identity" z 2003 roku.

Zobacz też: Mężczyznę aresztowano, bo otworzył sklep z narkotykami na znanym festiwalu 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Foo Fighters