Seksowna modelka ginie w ucieczce przed Maneskin. Zobaczcie klip do "Supermodel" [WIDEO]

01.06.2022 12:44
Maneskin Fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Włoski zespół podzielił się najnowszym klipem do singla "Supermodel". Sporo dzieje się w tym teledysku, zresztą przekonajcie się sami!

Maneskin pokazał teledysk do swojego najnowszego singla, którego premiera odbyła się na scenie Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie we Włoszech - rok po zwycięstwie zespołu w tym właśnie konkursie. Jak prezentuje się klip do "Supermodel"?

Polecamy

Maneskin pokazał klip do "Supermodel" [WIDEO]

Utwór "Supermodel" został napisany w Los Angeles i wyprodukowany z Maxem Martinem. W klipie do nowego singla oczywiście nie mogło zabraknąć tytułowej modelki, która ucieka przed muzykami Maneskin z tajemniczą torebką. Zacięta walka o damski gadżet kończy się dla niej tragicznie.

Polecamy

Maneskin zapowiedział także cover kultowego hitu Elvisa Presleya "If I Can Dream". Kawałek ukaże się na oryginalnej ścieżce dźwiękowej filmu „ELVIS”, który pojawi się w kinach 24 czerwca.

Zespół rozpocznie swoją trasę LOUD KIDS TOUR już 31 października w Seattle. Europejska część trasy rozpocznie się w 2023 roku. Już za niecały rok, bo 12 maja, Måneskin wystąpi dla polskich fanów na wyprzedanym Torwarze.

Polecamy

Osiągnięcia zespołu obejmują podwójną nominację do BRIT Awards 2022 dla „Międzynarodowej grupy” i za „Międzynarodową piosenkę”, a także nagrodę MTV European Music Awards za „Best Rock”, pierwszą w historii wygraną dla włoskiego artysty w kategorii międzynarodowej.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.