Manowar pokazał serce ze stali w nowym klipie?

Justyna Kierzkowska
07.12.2015 13:41
Manowar pokazał serce ze stali w nowym klipie? Fot. kadr z wideo

Amerykański zespół, który w styczniu 2016 roku zagra w Warszawie, opublikował wideo do utworu „The Heart Of Steel MMXIV”. Jak zaprezentowali się muzycy w nowym teledysku?

Numer pochodzi z 13. studyjnego albumu grupy, „Kings of Metal MMXIV” wydanego w 2014 roku. Płyta zawiera nowe wersje utworów, które znalazły się na krążku „Kings Of Metal” z 1988 roku.

„The Heart Of Steel MMXIV” to drugi numer, po utworze „The Dawn of Battle”, który zespół przedstawił na konferencji prasowej dotyczącej trasy koncertowej „Gods And Kings World Tour 2016”. Teledyski mają być podziękowaniem dla fanów za wspieranie muzyków przez wszystkie lata koncertowania. Joey de Maio, basista kapeli, zdradził, że wkrótce zostanie również ujawnione nagranie do „Warriors Of The World United”.

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy klip grupy Manowar.

Nowe teledyski zapowiadają również trasę koncertową grupy, która rozpocznie się 14 stycznia 2016 roku w Ostrawie w Czechach. Poza promocją albumu „Kings Of Metal MMXIV” Manowar chce też uczcić 8. rocznicę wydania krążka „Gods Of War”. Dlatego też na występach ma się pojawić najwięcej numerów właśnie z tych dwóch albumów.

Manowar na koncercie w Polsce

Grupa z Auburn wystąpi na Torwarze w Warszawie 16 stycznia 2016 roku. Członkowie grupy zgodzili się również zagrać jeden z utworów wybranych przez polskich fanów. W sondzie najwięcej głosów otrzymał numer „Battle Hymn”.

Będzie to już drugi koncert Manowar w Polsce. Pierwszy odbył się 17 maja 2014 roku w katowickim Spodku. Bilety można nabywać poprzez platformę eBilet.pl, na www.prestigemjm.com, Eventim.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie dostępne są również specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki typu Fan Ticket.

Jak Wam się podoba teledysk?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.