Manson i Davis wydadzą razem album?

Robert Skowronski
05.06.2015 08:47
Manson i Davis wydadzą razem album? Fot. 0000074/Reporter/East News; REPORTER/East News

Jedna z bardziej kontrowersyjnych person współczesnego świata metalu mówiła niedawno o możliwości współpracy z wokalistą Korna. Drugi z panów potwierdził, że nie są to tylko plany, a już fakt. Co szykują muzycy?

„Coś zupełnie nieoczekiwanego”, jak obaj przyznają. Marilyn Manson w jednym z niedawnych wywiadów wspominał o chęci ponownego zawiązania działalności z Jonathanem Davisem. Były to jednak tylko spekulacje bez żadnego pokrycia. Teraz sprawa przybrała inny obrót po potwierdzeniu tych słów przez frontmana Korn.

Panowie mieli sposobność pracować ze sobą już wcześniej na początku XXI wieku przy okazji premiery filmu „Królowa potępionych” na podstawie prozy Anne Rice. Dzieło z 2002 roku zostało oprawione ścieżką dźwiękową autorstwa Davisa, którego wspomógł Wayne Static ze Static-X, David Draiman z Disturbed, Chester Bennington z Linkin Park, Jay Gordon z Orgy oraz właśnie Marilyn Manson.

Drogi muzyków się jednak rozeszły. Teraz wkraczają ponownie na wspólną ścieżkę, o której mówi Manson:

Jonathan i ja byliśmy kiedyś bardzo blisko ze sobą. Nie widzieliśmy się od jakiegoś czasu. Obecnie wspólnie rozmawiamy o zrobieniu czegoś zupełnie nieoczekiwanego.

Ostatnimi czasy muzyczna działalność Jonathana Davisa nabiera prędkości. Wokalista oprócz grania w Kornem, zajmuje się swoim pobocznym projektem Killbot oraz nagrywaniem z Big & Rich, czyli popularnym amerykańskim duetem grającym country.

Marilyn Manson obecnie promuje swój najnowszy album „The Pale Emperor”, z którego ostatnim wypuszczonym singlem jest „The Mephistopheles of Los Angeles” z teledyskiem, w którym wystąpił aktor Michael Kenneth Williams.

Myślicie, że ponowne połączenie sił przez muzyków przyniesie sukces?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.