14.12.2018 17:18

Marc Martel zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" identycznie jak Freddie. Film ma już 10 milionów wyświetleń

5 milionów wyświetleń na Facebooku i 10 na YouTubie to wynik Marca Martela, który wykonał cover "Bohemian Rhapsody". Słuchacze jednogłośnie stwierdzili, że mężczyzna brzmi identycznie jak Freddie Mercury.

Bohemian Rhapsody
foto: kadr z wideo/Marc Martel

"Freddie Mercury jak żywy!" to najczęstsze zdanie, jakie pojawia się pod filmem Marca Martela, który zamieścił w serwisie YouTube cover "Bohemian Rhapsody". Kanadyjczyk w 2011 roku wygrał nawet w konkursie organizowanym przez samego perkusistę Queen, Rogera Taylora - Queen Extravaganza. Z okazji premiery dokumentu o Freddiem Mercurym, muzyk nagrał całą płytę z coverami Królowej "Thunderbolt & Lightning". W 2017 roku Martel dołączył do składu Ultimate Queen Celebration.

Marc Martel zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" i podbił serca słuchaczy

Martel ma ogromny talent, który docenili ludzie na całym świecie. "Bohemian Rhapsody" w jego wykonaniu przekroczyło już 10 milionów odtworzeń na YouTubie. Ten sam film udostępniony na Facebooku doczekał się już niemal 5 milionów widzów. Umiejętności Martela zauważyli także twórcy dokumentu o wokaliście Queen, który zrecenzowaliśmy a Marc miał możliwość użyczenia wokalu w produkcji:

"

Zatrudnili mnie, żebym trochę pośpiewał w filmie i dał widzom takie wrażenia, żeby nie byli w stanie określić skąd pochodzi nagranie. Jednak publiczność uwierzyła, że to naprawdę Freddie "

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Queen Freddie Mercury