Marc Martel zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" identycznie jak Freddie. Film ma już 10 milionów wyświetleń

Joanna Chojnacka
14.12.2018 17:18
Marc Martel zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" identycznie jak Freddie. Film ma już 10 milionów wyświetleń Fot. kadr z wideo/Marc Martel

5 milionów wyświetleń na Facebooku i 10 na YouTubie to wynik Marca Martela, który wykonał cover "Bohemian Rhapsody". Słuchacze jednogłośnie stwierdzili, że mężczyzna brzmi identycznie jak Freddie Mercury.

"Freddie Mercury jak żywy!" to najczęstsze zdanie, jakie pojawia się pod filmem Marca Martela, który zamieścił w serwisie YouTube cover "Bohemian Rhapsody". Kanadyjczyk w 2011 roku wygrał nawet w konkursie organizowanym przez samego perkusistę Queen, Rogera Taylora - Queen Extravaganza. Z okazji premiery dokumentu o Freddiem Mercurym, muzyk nagrał całą płytę z coverami Królowej "Thunderbolt & Lightning". W 2017 roku Martel dołączył do składu Ultimate Queen Celebration.

Marc Martel zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" i podbił serca słuchaczy

Martel ma ogromny talent, który docenili ludzie na całym świecie. "Bohemian Rhapsody" w jego wykonaniu przekroczyło już 10 milionów odtworzeń na YouTubie. Ten sam film udostępniony na Facebooku doczekał się już niemal 5 milionów widzów. Umiejętności Martela zauważyli także twórcy dokumentu o wokaliście Queen, który zrecenzowaliśmy a Marc miał możliwość użyczenia wokalu w produkcji:

Zatrudnili mnie, żebym trochę pośpiewał w filmie i dał widzom takie wrażenia, żeby nie byli w stanie określić skąd pochodzi nagranie. Jednak publiczność uwierzyła, że to naprawdę Freddie

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.