Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo

Justyna Kierzkowska
25.09.2017 11:38
Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo Fot. kadr z wideo

Czy polskim aktorom udało się sprostać zadaniu i wiernie odtworzyć zagranicznych muzyków? Zobaczcie, jak wyglądały ich występy.

Producenci Twoja twarz brzmi znajomo bardzo często sięgają po zagranicznych muzyków, nie tylko popowych, ale także rockowych i metalowych. W czasie kilku edycji programu mieliśmy już okazję oglądać m.in. Pawła Jesionowskiego w roli Tilla Lindemanna z grupy Rammstein, Jamesa Hetfielda odegranego przez Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Freddiego Mercury'ego w wykonaniu Sławomira Zapały. Na scenie pokazali się także długowłosy Bruce Dickinson Michała Grobelnego i Dave Gahan w wydaniu Radosława Pazury.

Tym razem publiczność zgromadzona w studiu po raz drugi miała okazję sprawdzić, czy da się wiernie odtworzyć charyzmatycznego Ozzy'ego Osbourne'a. Za króla nietoperzy został przebrany Marcel Sabat, który zaśpiewał kawałek „Dreamer” z 2001 roku. Ozzy Osbourne „pojawił się” już w Twoja twarz brzmi znajomo w listopadzie 2015 roku. Wcieliła się w niego Natalia Szroeder, która zaprezentowała utwór „Paranoid” z repertuaru Black Sabbath. Kto z tej dwójki według Was lepiej udaje wokalistę?

W tym samym odcinku widzowie zobaczyli także Rogera Waterska, którego odtworzył znany z „Czasu Honoru” Mariusz Ostrowski. Aktor zaprezentował utwór „Another Brick In The Wall” Pink Floyd. 

Myślicie, że muzycy byliby dumni z takiego wykonania?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.