Margot Robbie wymieniła, które kapele wiedzą, jak grać rocka. Szczególnie upodobała sobie Metallicę

06.02.2020 16:00
Margot Robbie wymieniła, które kapele wiedzą, jak grać rocka. Szczególnie upodobała sobie Metallicę Fot. Rex Features/East News

Filmowa Harley Quinn pojawiła się w programie "The Tonight Show", gdzie mogła popisać się znajomością rockowych formacji.

Odtwórczyni roli Harley Quinn z filmowych wersji komiksów DC, Margot Robbie pojawiła się w programie Jimmy'ego Fallona "The Tonight Show". Podczas wizyty u showmana na gwiazdę czekało niecodzienne wyzwanie.

Margot Robbie wymieniła które kapele wiedzą jak grać rocka

Jednym z elementów programu Fallona był quiz, w którym zarówno gość jak i prowadzący mogli pochwalić się swoją wiedzą na nieoczywiste dla postaci tematy. Rywalizacja polegała na tym, aby w przeciągu 20 sekund wymienić więcej różnych haseł z danej kategorii niż przeciwnik. W ten sposób Fallon i Robbie przekrzykiwali się nazwami przypraw oraz... grup rockowych.

Przeczytaj także

Okazało się, że filmowa Harley Quinn całkiem nieźle orientuje się w świecie rocka. Prowadzący quiz poprosił, aby jego uczestnicy wymienili zespołu które "naprawdę umieją w granie rock'n'rolla". Robbie udało się wymienić Aerosmith, KISS, Slipknot, Metallicę oraz Beach Boys. Potem aktorka najprawdopodobniej się zestresowała lub uznała, że Metallica jest tak dobrą kapelą, że warto wymienić ją jeszcze raz - co zrobiła i tym samym przegrała rundę.

To nie pierwszy raz kiedy gwiazda kina przyznaje u Fallona, że jest fanką ciężkich brzmień. Robbie pojawiła się w programie już w 2016 roku, kiedy to opowiedziała, że w okresie buntu zasłuchiwała się w Metallice i Slipknocie.

Zobacz też: Czy Margot Robbie lubi mocne brzmienia? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.