Marilyn Manson: Lara Flynn Boyle zniszczyła moje jedyne spotkanie z Davidem Bowiem

Maciej Koprowicz
13.10.2017 11:07
Marilyn Manson: Lara Flynn Boyle zniszczyła moje jedyne spotkanie z Davidem Bowiem Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl, Visual Press Agency/EAST NEWS, Owen Sweeney/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Rockman źle wspomina swoje jedyne w życiu spotkanie z idolem. Wszystko przez aktorkę znaną z „Twin Peaks” i „Facetów w czerni 2”.

Dla Marilyna Mansona David Bowie jest jednym z największych życiowych idoli, oczywiście zaraz po Lucyferze. Choć wokalista sam jest obiektem kultu wielu osób, o czym przekonał się każdy, kto kiedykolwiek był na jego koncercie, to spotkania z uwielbianymi przez niego gwiazdami wciąż są dla niego bardzo ekscytującym wydarzeniem.

Niestety, Brian Warner nie będzie już miał nigdy okazji porozmawiać z Bowiem – legendarny Ziggy Stardust zmarł 10 stycznia 2016 roku. Artyście pozostaje więc wspominanie jedynego spotkania z mistrzem w 2004 roku w Santa Barbara, na backstage’u koncertu w ramach ostatniej trasy Davida. Było ono dość krótkie, dziwaczne i niestety zepsute przez Larę Flynn Boyle.

Aktorka znana z ról w oryginalnym „Twin Peaks” i sequelu „Facetów z czerni” ukradła Marilynowi bezcenną chwilę z idolem, bezczelnie wtrącając się do rozmowy i zanudzając Bowiego głupotami. Manson do dziś jej tego nie wybaczył, o czym opowiedział w podcaście „WTF”:

Pamiętam, że złapał mnie za krawat i powiedział: „Och, Hedi Slimane”, bo znał projektanta tego krawata. Byłem bardzo podekscytowany. Czułem się, jakbym miał zaraz się zsikać w majty jak mała dziewczynka.

I wtedy przyszła Lara Flynn Bowie i zrujnowała to wszystko. Zaczęła wrzeszczeć o kokainie, kiblach i sam nie wiem, o czym jeszcze. Była naprawdę przytłaczająca, co zje*ało moją chwilę z Bowiem. Chciałem ją wycisnąć jak wrzoda.

Marilyn Manson promuje swój najnowszy, dziesiąty album „Heaven Upside Down”, który ukazał się 6 października 2017. Płycie towarzyszą single „We Know Where You Fu*king Live” i „Kill4Me”. Część utworów z nowego krążka Mansona polscy fani mogli usłyszeć już 21 lipca 2017 roku na koncercie artysty w katowickim Spodku na Metal Hammer Festival.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.