13.12.2019 16:42

Marilyn Manson i Cyndi Lauper wykonali wspólnie "Beautiful People" i "Girls Just Want to Have Fun"

12 grudnia 2019 roku podczas występu w Los Angeles wokalista Marilyn Manson zaśpiewał na scenie z Cyndi Lauper. Wykonali wspólnie dwa hity.

Marilyn Manson
foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

"Home for the Holiday" to coroczna impreza, na której gwiazdy zbierają pieniądze na cele charytatywne. Koncert odbywa się w Los Angeles i można zobaczyć na nim reprezentantów różnych gatunków muzycznych. W tegorocznej edycji imprezy wziął udział między innymi Marilyn Manson.

Marilyn Manson i Cyndi Lauper wystąpili w duecie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów metalowych na świecie dołączył w Lost Angeles do występu Cyndi Lauper. Muzycy wspólnie wykonali dwa przeboje "Girls Just Wanna Have Fun" oraz "The Beautiful People".

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson i Mariah Carey razem w świątecznej piosence. Posłuchaj "All I Want For Christmas is the Beautiful People"

Pierwszy kawałek jest jednym z największych hitów wokalistki. Utwór skomponował Robert Hazard w 1979 roku specjalnie na debiutancki album Lauper "She's So Unusual". Z kolei "The Beautiful People" pochodzi z repertuaru Marilyna Mansona. Jest to kompozycja, która pojawiła się na albumie "Antichrist Superstar" z 1996 roku.

Jak widzimy na nagraniu, Manson dobrze bawił się w towarzystwie znanej wokalistki. Mroczny wokalista nie był jednak jedyną osobą, z którą Lauper zaśpiewała tego wieczoru. Do Cyndi dołączył także Hanry Rollins, który wykonał z artystką utwór "Rise Above" z repertuaru Black Flag.

Zobacz też: Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors 

Tagi: Rock News Marilyn Manson