07.03.2019 12:14

Marilyn Manson i Limp Bizkit wykonali na żywo cover Nirvany

Na rocznicowym koncercie Limp Bizkit pojawił się Marilyn Manson i Billy Corgan z The Smashing Pumpkins. Muzycy wykonali wspólnie "Heart-Shaped Box”.

Marilyn Manson
foto: S./action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Z okazji rocznicy wydania płyty "Three Dollar Bill, Y' all $" Limp Bizkit przygotował niespodziankę dla fanów. Zespół zorganizował koncert w oryginalnym składzie w wyjątkowej cenie. Każdy, kto chciał wziąć udział w wydarzeniu, zapłacił za nie jedynie 3 dolary. Okazało się, że cena to nie jedyna zaplanowana atrakcja przez ekipę Freda Dursta.

Budka Suflera, Kasia Kowalska, Kobranocka
Budka Suflera, Kasia Kowalska, Kobranocka
Przeczytaj także 5 polskich przebojów, które są coverami zagranicznych utworów

Marilyn Manson i Limp Bizkit wykonali cover Nirvany "Heart-Shaped Box” 

Specjalny koncert Limp Bizkit odbył się 5 marca 2019 roku w Troubadour w Los Angeles. Na imprezie pojawił się także Billy Corgan z The Smashing Pumpkins oraz Marilyn Manson, który zabrał ze sobą wielki czarny parasol z grafiką środkowego palca. Gospodarz wydarzenia, Fred Durst stojąc na balkonie, chwycił za mikrofon i krzyknął do publiczności.

"

Właśnie spędzam sobie miło czas z Billym Corganem i Marilynem Mansonem, prawdziwymi mistrzami w pisaniu piosenek! "

Ku zaskoczeniu fanów, w sali wybrzmiały dźwięki hitu Nirvany "Heart Shaped Box". Ikony lat 90. wykonały wspólnie utwór, a w sieci pojawiło się nagranie z tego wyjątkowego występu, które możecie obejrzeć poniżej.

Jakby wrażeń było mało, muzycy wykonali tego wieczoru jeszcze więcej klasycznych kompozycji. Wśród nich znalazł się utwór "Don't Stop Believin'" Journey, "Mouth For War" Pantery, "Brian Stew" Green Day czy "For Whom The Bell Tolls" Metalliki.

Zobacz też: >>Marilyn Manson i jego wpadki na scenie<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Marilyn Manson Limp Bizkit