07.08.2017 14:54

Marilyn Manson i jego wpadki na scenie

Marilyn Manson słynie z niesamowitego scenicznego show, ale też mało eleganckich zachowań na koncertach. W jego karierze nie brakowało naprawdę żenujących momentów.

Marilyn Manson i jego wpadki na scenie
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Mało który wykonawca muzyczny budzi tak skrajne emocje, jak Marilyn Manson. Jedni uważają go za genialnego performera i mistrza rockowego teatru, drudzy – za obrzydliwego typa, którego zachowanie urąga wszelkim standardom dobrego smaku. Cóż, muzyk bywa i jednym, i drugim.

Bywalcy koncertów Mansona mogą oglądać zwykle porażające, niezapomniane widowisko, ale jeśli artysta ma gorszy dzień, może spotkać ich ogromne rozczarowanie. Podczas ostatniego jak na razie polskiego występu artysty, 21 lipca 2017 na Metal Hammer Festival w Katowicach wokalista prezentował dobrą formę, ale nie na każdym koncercie fani mieli tyle szczęścia. Marilyn Manson wymiotujący na scenie, świecący gołym tyłkiem, rozwalający bezmyślnie sprzęt -  to też jakaś część artystycznej kreacji Briana Warnera. Youtuber z kanału Blend Guitar zebrał najbardziej żałosne popisy Marilyna Mansona w jednym wideo:

Złośliwi internauci uwielbiają wypunktowywać wpadki swoich idoli. Blend Guitar przygotował też kompilacje „faili” m.in. Kirka Hammetta z Metalliki i Axla Rose’a z Guns N' Roses. W sieci znaleźć można również filmiki z żenującymi momentami w wykonaniu chociażby Kiss, Larsa Ulricha i AC/DC.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Marilyn Manson