Marilyn Manson i ludzie bez twarzy w klipie do „Tattooed in Reverse”

Kamil Kacperski
23.03.2018 11:03
Marilyn Manson i ludzie bez twarzy w klipie do „Tattooed in Reverse” Fot. kadr z wideo

Utwór pochodzi z krążka „Heaven Upside Down” wydanego w 2017 roku. W teledysku wystąpiła Courtney Love. Żona Kurta Cobaina wcieliła się w pielęgniarkę „opiekującą się” Mansonem.

Wokalista 22 marca 2018 roku opublikował klip do kawałka „Tattooed in Reverse”. Jest to 4. teledysk, który promuje najnowszy album Marilyna Mansona „Heaven Upside Down”, wydany w październiku 2017 roku. W poprzednich wideoklipach do utworów „Say10” i „KILL4ME” wystąpił Johnny Depp, który być może już niedługo dołączy do zespołu wokalisty.

Tym razem w nowym teledysku wystąpiła Courtney Love, czyli żona zmarłego Kurta Cobaina. Kobieta wcieliła się w pielęgniarkę, która opiekuje się Marilynem Mansonem. Oprócz tego w wideo pojawiają się ludzie bez twarzy. Krótko mówiąc - stary, dobry Manson:

Marilyn Manson - koncert w Polsce

Artysta, który przyznał w 2017 roku, że nie przepada za trójkątami (i nie, nie chodzi o figury geometryczne), wystąpi w Warszawie w 2018 roku. Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się na Torwarze już 13 czerwca. Po niecałym roku od koncertu w Katowicach, Manson powróci do polski, a wraz z nim zespół Coreya Taylora, który promuje swój szósty album „Hydrograd”.  

Bilety w cenie 169 zł dostępne są w aplikacji eBilet.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.