Marilyn Manson jako płatny zabójca...

Magda Słomka
13.08.2015 09:44
Marilyn Manson jako płatny zabójca... Fot. kadr z wideo

Nowe oblicze muzyka będziemy mogli poznać na kinowym ekranie. Obejrzyjcie zapowiedź obrazu „Let Me Make You a Martyr” zdradzającą kolejną twarz Mansona...

Artysta już w kwietniu 2015 roku ogłosił, że wystąpi w filmie u boku Marka Boone'a Juniora i Niko Nicotery znanych z serialu „Synowie Anarchii”. W „Let Me Make You A Martyr” Marilyn Manson zagrał płatnego zabójcę o imieniu Pope zatrudnionego przez „alfonsa, dilera i szumowinę”. Pope ma odnaleźć i zabić adoptowanego syna zleceniodawcy. W międzyczasie potencjalny trup zakochuje się w swojej przybranej siostrze i postanawia upozorować własne zabójstwo, by uwolnić się od ojca-tyrana.

Choć premiera „Let Me Make You A Martyr” zapowiadana jest dopiero na 2016 rok, już teraz możecie zobaczyć przedsmak morderczej uczty...

Jak Marilyn Manson trafił do obsady filmu? Okazuje się, to przyjaźnie zawarte na planie „Synów Anarchii”, gdzie muzyk grał przywódcę gangu amerykańskich nazistów, zaowocowały nową filmową propozycją...

To Mark zaangażował mnie w ten projekt. Jesteśmy przyjaciółmi od czasów grania w serialu. To taki mój niechciany mentor. Często mówi mi, co mam robić. Zawsze zachęca mnie do wielu rzeczy, ale jednocześnie jest w tym bardzo władczy. Tłumaczy: „Musisz to zrobić sku*wysynu. Spodoba ci się”.

Uległy Manson? Najwyraźniej to nie jest wcale takie nieprawdopodobne i wychodzi muzykowi na dobre. Mark Boone Junior wytłumaczył swoje zachowanie w stosunku do kolegi tym, że „nie jest już młodzieniaszkiem”...

Kto chce być gwiazdą rocka przez całe swoje życie? Pomyślałem, że to właśnie on będzie doskonałym wyborem jeżeli chodzi o ten film.

Muzyk jest bardzo podekscytowany udziałem w „Let Me Make You A Martyr” twierdząc, że to największa rola, jaką zagrał do tej pory.

Zostałem poproszony o to, by spalić dom i „zabić” kilka osób. Moja odpowiedź na propozycję zagrania w filmie brzmiała oczywiście „tak”.

2222195bed703027ba5b0d901d3e8cba_original

To nie koniec filmowych wieści o Mansonie. Nie dość, że muzyk żyje filmową pasją z coraz większym nasileniem, to jeszcze angażuje w nią kolegów po fachu... Marilyn zdradził, że planuje nakręcić coś z wokalistą The Smashing Pumpkins, Billym Corganem.

Billy ma plany reżyserskie i myślimy o pewnym wspólnym projekcie. Będzie on oparty na książce, którą przeczytałem w trakcie prac nad płytą „Mechanical Animals”. To on mi ją podarował. Całość może być sporym przedsięwzięciem. Muszę zachować to w tajemnicy, ale będzie to świetna rola.

Jak oceniacie Mansona w roli aktora?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.