Marilyn Manson jest poszukiwany listem gończym za napaść na fotografa

26.05.2021 09:01
Marilyn Manson jest poszukiwany listem gończym za napaść na fotografa Fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Problemów natury prawnej Marilyna Mansona ciąg dalszy. Teraz artysta jest poszukiwany listem gończym z powodu zarzutów o pobicie fotografa po jego koncercie w New Hampshire.

Marilyn Manson jest poszukiwany listem gończym za pobicie fotografa

Niedawno na facebookowym profilu policji w Gilford pojawiło się oświadczenie, które w gruncie rzeczy okazało się być listem gończym za Marilynem Mansonem. Artysta został oskarżony o napaść na fotografa.

Polecamy

Czytamy w nim, że do opisywanego incydentu miało dość 18 sierpnia 2019 roku w arenie Bank of New Hampshire Pavilion. Fotograf/operator został zatrudniony przez zewnętrzną firmę z New Hampshire i miał zarejestrować koncert. Był w fosie dla fotografów, gdy doszło do incydentu. 

Jak czytamy: 

W napaści brał udział pan Warner, a jego agenci i prawnicy wiedzą doskonale o oskarżeniach. Nikt z nich nie pojawił się jednak w New Hampshire, by odpowiedzieć na te zarzuty.

Polecamy

TMZ podaje, że Manson miał się dopuścić oplucia fotografa. Jak czytamy w oświadczeniu prawnika Mansona, Howarda Kinga (za SPIN):

Sekretem nie jest, że Marilyn Manson lubi się zachowywać prowokacyjnie na scenie - zwłaszcza przed kamerą. Otrzymaliśmy prośbę o wypłacenie ponad 35 tysięcy dolarów za to, że trochę śliny dotknęło jego ramię. Kiedy poprosiliśmy go o pokazanie dowodów, to żadnych nie otrzymaliśmy. 

Za takie zachowanie grozi MAKSYMALNIE rok więzienia i grzywna 2 tysięcy dolarów. Napaść "nie była seksualna w naturze". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.