Marilyn Manson kopiuje ojca

Urszula Drabińska
04.03.2015 10:52
Marilyn Manson kopiuje ojca Fot. materiały prasowe

Muzyk zdradził, kto zainspirował jego wizerunek sceniczny. Zobaczcie, jak podobny jest do Hugh Warnera!

Dlaczego Marilyn Manson tak lubi się malować? Zamiłowanie do makijażu to jedna z rzeczy, którą Brian Warner odziedziczył po ojcu – fanie pewnego kultowego zespołu.

Pierwszy raz, gdy zobaczyłem tatę w makijażu, miałem 11 lat i szedłem na swój drugi koncert w życiu. Był ubrany jak Gene Simmons i zabrał mnie na trasę „Dynasty” Kissów. Ludzie prosili mojego tatę o jego [Simmonsa] autograf.

Po latach od tamtej chwili Terry Richardson postanowił sfotografować obu umalowanych panów Warnerów. Jego zdjęcia właśnie ukazały się w magazynie „Paper”. Jednym z nich podzielił się na Instagramie.

marilyn-manson-tata-fotograf

Hugh nie mógłby wyprzeć się syna…

Gdy widzę zdjęcia taty, mówię sobie „Wygląda jak ja”.

I nigdy tego nie robił. Ostatnio wspiera go jeszcze mocniej niż kiedyś. Brian odwdzięcza mu się z nawiązką. To między innymi dla niego wystąpił w jego ulubionym serialu „Sons of Anarchy”. Zagrał tam więziennego przywódcę neonazistów.

Ten serial jest ważną częścią mojego życia, podobnie zresztą jak mojego ojca. Dzięki udziałowi w nim będzie ze mnie dumny. Jednocześnie zostanę zapamiętany jako współtwórca najbardziej niesamowitego przedsięwzięcia telewizyjnego.

Panowie zbliżyli się do siebie całkiem niedawno – po śmierci żony i matki w maju 2014 roku. Wydarzenie to wpłynęło mocno także na ostatnią płytę artysty, „The Pale Emperor”.

W porozumieniu się syna z ojcem bardzo pomogło wspólne im specyficzne poczucie humoru i podobne spojrzenie na świat. Weteran wojny w Wietnamie nie obraża się, gdy syn nazywa go „masowym mordercą”.

marilyn-manson-and-dad-2

Po raz kolejny jabłko padło niedaleko od jabłoni.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.