10.04.2019 14:51

Marilyn Manson nagra płytę z muzykiem country. Album ukaże się jeszcze w 2019 roku

Najnowsza płyta Marilyna Mansona może brzmieć inaczej, niż oczekują tego jego fani. Muzyk zaprosił do współpracy znanego muzyka country.

Marilyn Manson
foto: Ax/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ostatni album grupy Marilyn Manson to "Heaven Upside Down" z 2017 roku. Lider zespołu niedawno potwierdził jednak, że formacja pracuje nad kolejnym wydawnictwem studyjnym, które ma ukazać się jeszcze w 2019 roku. Na nowej płycie nie usłyszymy perkusisty Gila Sharone'a, który zdecydował, że opuści formację po 6 latach współpracy. Marilyn Manson w wywiadzie dla SiriusXM zdradził kilka nowych szczegółów dotyczących krążka. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Przeczytaj także Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czy uczestnik dobrze udawał Marilyna Mansona?

Marylin Manson i Shooter Jennings nagrają razem płytę

Manson wyznał, że nowa płyta jego zespołu jest już ukończona niemal w połowie. Zapewnił, że trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Zdradził także, że współautorem kompozycji na krążku będzie muzyk country Shooter Jennings. Artysta wyjaśnił swoją decyzję słowami:

"

Poczułem, że to dobry czas na zmianę i zaprzyjaźniłem się z Shooterem. On jest geniuszem muzycznym. Przypomina mi Dude'a z filmu "Big Lebowski". Mamy inne wibracje, ale nie muszę mu ciągle mówić, co myślę.  "

Manson przyznał, że jego nowy album będzie brzmiał jak mieszanka krążka "Diamond Dogs" Davida Bowiego z 1974 i brzmienia brytyjczyków z Killing Joke.

Sprawdź: >>Marilyn Manson i Limp Bizkit wykonali cover Nirvany<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Marilyn Manson